2021 yılında Windows 7 kullanılır mı?

Windows 7 gerçekten mükemmel bir işletim sistemi fakat hem yazılım hem de donanım firmaları kullanıcılar Windows 10'a geçsin diye her yolu deniyorlar. En son da Badlion Client'ın Windows 7/8/8.1 desteği 3.0 sürümü ile kesildi. Hatta 32 Bit desteği de kesildi. Badlion Client kullanabilmek için artık Windows 10 64 Bit zorunlu hale geldi.
Yani donanım ve yazılım firmaları sadece yeni işletim sistemlerine ağırlık veriyor, gerisini üvey evlat olarak görüyor.
Neden yapıyorlar gerçekten anlamadım gitti.

Windows 7 gerçekten mükemmel bir işletim sistemi fakat hem yazılım hem de donanım firmaları kullanıcılar Windows 10'a geçsin diye her yolu deniyorlar. En son da Badlion Client'ın Windows 7/8/8.1 desteği 3.0 sürümü ile kesildi. Hatta 32 Bit desteği de kesildi. Badlion Client kullanabilmek için artık Windows 10 64 Bit zorunlu hale geldi.
Yani donanım ve yazılım firmaları sadece yeni işletim sistemlerine ağırlık veriyor, gerisini üvey evlat olarak görüyor.
Neden yapıyorlar gerçekten anlamadım gitti.
Hiçbiri bilgisayarı W10 gibi izleyemiyordur da ondan. 😀

Kullanılır. Şu anda kullanmaktayım ama keyfi olarak. Bir nazar boncuğu eksik virüs bulaşır Allah korusun.
Not: Anti Virüs programı kullanıyorum. Defender bile.

Dosya Ekleri

• 1607962845272.png
    1607962845272.png
    308,3 KB · Görüntüleme: 218
Son düzenleme:
Kullanılır neden kullanılmasın ultimate sürümünü tavsiye ederim bilinçli kullanırsan tanımadıgın sitelerden dosya indirmezsen neden virüs bulaşsın bana 8 yıldır 1 kere bulaştı virüs.

Win 7 yerine hafif Linux'lar tercih edilmeli. Ancak kimse kullanamazsın demiyor. Kendine has uygulamaları tedavülden kalkınca tadı kalmadı MSN gibi.
Çok iyi kullanırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı