2022 yılında iPhone 11 128 GB alınır mı?

Vallahi ne donma ne kasma neye girdiysem canavar gibi çalışıyor. Sadece ısınma sorunu var.
Isınma sorunu olduğu doğru. Ama hocam benim telefon sizce neden ısınıyor?

Bir gram bile donma yok. Nerenizden atıyorsunuz acaba. iPhone 8 Plus'da da yoktu iPhone 11'de de donma falan yok.
Hocam, örnek verdim. Acaba adam 5 almak için mi konu açmış!

“iPhone 11 alınır mı?” diyen kişiye “iPhone 14 çıkacak onu alın” demek ironik olmuş.

iPhone 14 çıktığında iPhone fiyatları düşebilir. Şu anda iPhone 12 seçeneği de değerlendirilebilir.

iPhone 14 beklenmez hocam beklenecekse 16 filan beklenmeli(!) Arkadaşlarında dediği gibi bütçenize göre en iyi telefon hangisiyse onu alın. Yeni çıkan her telefon öncekinden iyi oluyor. iPhone X'ten sonraki herhangi bir seri sizi üzmez hocam.

“iPhone 11 alınır mı?” diyen kişiye “iPhone 14 çıkacak onu alın” demek ironik olmuş.

iPhone 14 çıktığında iPhone fiyatları düşebilir. Şu anda iPhone 12 seçeneği de değerlendirilebilir.
Birde hocam Apple son zamanlarda iPhone çıkarmayı biraz hızlandırdı ne kadar iPhone çıkması demek desteğini o zamana kadar hızlı kesilmesi demek !BENCE!

Telefon donma yapıyor gibisinden bir söz söyleyerek ortalığı karıştırıyorsunuz. Söylediğiniz şeyin hiçbir dayanağı ve kanıtı yok.
Benim donuyor ve sizde bunu kanıtlayamazsınız. Üzgünüm ama sizinle kavga edecek zamanım yok Hukuk okuyorum çalışıyorum

Bir de hocam Apple son zamanlarda iPhone çıkarmayı biraz hızlandırdı ne kadar iPhone çıkması demek desteğini o zamana kadar hızlı kesilmesi demek! Bence!

Benim donuyor ve sizde bunu kanıtlayamazsınız. Üzgünüm ama sizinle kavga edecek zamanım yok hukuk okuyorum çalışıyorum.

Arkadaşım iPhone 6S ine iOS 15'e kadar yüklemişti. iPhone kolay kolay desteğini çekmiyor telefonlarından.

Yahu 7-8-10 kullanıyor insanlar hala, ne demek 11 alınır mı? adamlar son güncellemeyi de 6S ve 7 Serisine verdiler 6S 2015 de çıkmıştı 11 2019 yılın da çıktı ve şuan en çok satan modeller arasın da kaç sene güncelleme alır gerisini sen düşün

Bir de hocam Apple son zamanlarda iPhone çıkarmayı biraz hızlandırdı ne kadar iPhone çıkması demek desteğini o zamana kadar hızlı kesilmesi demek! BENCE!

Benim donuyor ve sizde bunu kanıtlayamazsınız. Üzgünüm ama sizinle kavga edecek zamanım yok Hukuk okuyorum çalışıyorum

Tıp okuyorum 2. sınıfa geçtim. Ailenizde kalp rahatsızlığı olan oldu mu?

Ne okuduğunuza iyi karar verememişsiniz sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı