2022'de The Witcher 3 oynanır mı?

Oynanır fakat ekran kartın iyiyse grafik modu kurmak lazım. Oyun dönemine göre güzel grafiklere sahip fakat şu an RT vs. derken oyun grafikleri çok değişti, biraz bayabilir.

Ne bayması hocam oyun 2015'de çıktı o kadar da eski bir oyun değil grafikleri hala taş gibi.(bana göre tabii)

Adam oyun önerisi falan istememiş sadece "Witcher 3 oynanır mı" demiş.
Haklısın. Kendi fikirlerimizi belirtmek suç. Ben sıfırdan başlasak olsam RDR2'ye başlardım yazdığım için linç yiyorum Witcher'dan başka oyun bilmeyen kişiler tarafından. 🤣

Oynanır. Kesinlikle oynanır. Bu oyunu oynayın kardeşim. Oynamayan varsa da oynatın. Gerçekten müthiş bir oyun.
Haklısın. Kendi fikirlerimizi belirtmek suç. Ben sıfırdan başlasak olsam RDR2'ye başlardım yazdığım için linç yiyorum Witcher'dan başka oyun bilmeyen kişiler tarafından. 🤣
Neyin boşunu yaptın burası onun konusu mu?

Ya bir şey bilmeden konuşmayın. Bu RDR2 fanboyları en kötüleri yav RDR2 de oynadım bitirdim, konuyla alakasız sadece.

Beni sarmadı açıkçası, zevkler ve renkler tartışılmaz.
Çoğu oyuncu beğeniyor. Ben sıfırdan başlayacak olsam RDR 2'ye başlardım.
Tam karşı gelecekken Rdr 2 yazısını gördüm ve sakince klavyeyi yerine bıraktım.(!)
Neden oynanmasın? Witcher 3 güzel bir oyun ve değişmeyecek, yani bu tür oyunların zamanı olmamalı.

Tam karşı gelecekken Rdr 2 yazısını gördüm ve sakince klavyeyi yerine bıraktım.(!)
Neden oynanmasın? Witcher 3 güzel bir oyun ve değişmeyecek, yani bu tür oyunların zamanı olmamalı.
Karşı gelinecek bir şey yazmadım ki, ben üyeleri anlamıyorum. Ben 2 saat oynadım ve beğenmedim, çoğu oyuncu beğeniyor şans verilebilir yazdım. Ben şahsen sıfırdan başlayacak olsam RDR başlardım dedim ve oturdum yediğim linçi izliyorum. (Bu isyan size değil, ironi olduğunun farkındayım.) :D

Karşı gelinecek bir şey yazmadım ki, ben üyeleri anlamıyorum. Ben 2 saat oynadım ve beğenmedim, çoğu oyuncu beğeniyor şans verilebilir yazdım. Ben şahsen sıfırdan başlayacak olsam RDR başlardım dedim ve oturdum yediğim linçi izliyorum. (Bu isyan size değil, ironi olduğunun farkındayım.) :D
Bende bazen anlamakta zorlanıyorum. Bende Witcher hayranı değilim, ortalama üstü, yan görevleri güzel bir oyun işte. Bazen çok abartılıyor.
(Bu arada gerçekten linç yiyormuşsunuz şu anda.)

Her oyun konusunda bir "RDR2 oyna karşiim" diyen çıkması iyice garip hale geldi. Bak yabancı topluluklarda hiç yok bunlar, bir şekilde bizim millet tapınıyor. Adam korku oyunu oynayacak, uçak simülasyonu oynayacak varsa yoksa "onun yerine RDR2 al kardeşim". Adam belki vahşi batı meraklısı değil, ejderha kesecek büyü yapacak, fantastik dünya arıyor. Skyrim dersin eyvallah daha yakın ama RDR2 nere bu nere. Oldu olacak Fallout 4 oynasın o da açık dünya.

Geri
Yukarı