2022'ye kadar ekran kartı almayın

Hocam GameGaraj kaliteli ve müşteriye önem veren bir yer. Ayrıca ürünlerini madencilere satmamaya çalışıyorlar gerçek oyuncular alsın istiyorlar.

Hocam aklıma gelmiyor değil. Bu madenciler aldıklarında 1 adetten fazla alıyor aslında kota koyacaklar, her müşteri 1 tane alması için olmaması gereken durum ama mantıklı duruyor.

Hocam aklıma gelmiyor değil. Bu madenciler aldıklarında 1 adetten fazla alıyor aslında kota koyacaklar, her müşteri 1 tane alması için olmaması gereken durum ama mantıklı duruyor.
Zaten müşteri başına 1 kota sınırı var ayrıca; aynı adrese farklı hesaplardan 1'er adet kart siparişi görürlerse hepsini iptal ediyorlar.

Olması gereken budur hocam.
Aynen öyle gerçekten güzel bir firmasın GameGaraj! Türkiye'ye tekrar Palit gibi mükemmel bir firmayı getirdiğin için ve oyunculara değer verdiğin için.

25 şubat 20:00'da GameGaraj'da. Fiyatlar belli değil. Muhtemelen 5 dakikada tükenecek acele etmekte yarar var. Fiyatların şahsen 3500-5000TL arasında olacağını düşünüyorum. Stok sağlam diyorlar fiyat konusunda hiç bir bilgi vermediler.

RTX 3060 RTX2070 Super'e göre çok güçsüz bir kartmış, az önce az buçuk oyun testlerine baktım da... 2K için ben almam heralde.
İlk mesajıma atılan kızgın ve kahkaha ifadelerinden Sosyal'in miningçilerine ulaşabilirsiniz. :D

RTX 3060 RTX2070 Super'e göre çok güçsüz bir kartmış, az önce az buçuk oyun testlerine baktım da... 2K için ben almam heralde.
Ben 2K'da 980 Ti'la idare ediyorum. :(
Mecburen alacağım stoklar düzeldiğinde Palit GameRock 3080 veya çıkarsa GameRock 3080 Ti alacağım o zamana kadar 2K'da 980 Ti'la idare etmeyeyim diye mecburen alacağım.

Ben 2K'da 980 Ti'la idare ediyorum. :(
Mecburen alacağım stoklar düzeldiğinde Palit GameRock 3080 veya çıkarsa GameRock 3080 Ti alacağım o zamana kadar 2K'da 980 Ti'la idare etmeyeyim diye mecburen alacağım.

Gamerock modeli de baya iyimiş bu arada Asus'un ROG ve MSI'ın Gaming modellerinden farkı yokmuş, ilerde ben de düşünüyorum Gamerock.

Aslında en mantıklısı kartları sadece kasa toplayanlara satmak. Upgrade edenler linç edecek biliyorum.

Gamerock modeli de baya iyimiş bu arada Asus'un ROG ve MSI'ın Gaming modellerinden farkı yokmuş, ilerde ben de düşünüyorum Gamerock.
MSI Gaming X Trio'yu geçiyor bile. RTX 3000'de Gaming X Trio başarılı olamadı pek onun yerine MSI SuprimX iyi performans sergiledi. En iyi modeller RTX 3000 serisinde EVGA FTW3, ASUS ROG Strix, MSI SuprimX ve Palit GameRock diyebiliriz kısaca.
Aslında en mantıklısı kartları sadece kasa toplayanlara satmak. Upgrade edenler linç edecek biliyorum.
Zaten öyle yapacaklar ancak ilk gün stoğun belli bir kısmını sırf kart olarak satacaklar kalanını ise sadece sistemlerle birlikte.

Yeni konular

Geri
Yukarı