2023 Haziran'ı takiben dolar kuru kaça düşer?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Önce 30 olur oradan 25'e düşer, sonra ülkece halay çekeriz 👍

Bu arada 2023 de lozan bitiyor diyenler neye göre bunu diyor bilmiyorum, öyle bir şey yok tamamen yalan!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Muhalefet seçilirse geçici bir düşüş olur 7-8 TL bandına doğru. Artık sonrası onlara kalmış, yatırımcıya güven verip ülkeye çekerse daha da düşebilir.
Demokratik yönetime geçildiği takdirde Avrupa'dan yatırım akacak istihdam artacak, enflasyon da düşecek diye tahmin ediyorum. Avrupa'daki ülkeler şu savaştan sonra otokratik yönetimlere karşı daha dikkatli olacak ve ayrıca Çin'deki üretim ağını çekmek istediklerini çoğunlukla Türkiye'ye taşımak istediklerini duydum ki yavaş yavaş üretim ağını çektikleri doğru Türkiye de çok mantıklı geliyor bana. Sadece hesap verebilir bir hükümet ve sisteme ihtiyacımız var. Bu sayede para akacaktır emin olun hiç beklemediğiniz yerlere bile gelebilir.

Merkez Bankası bağımsız kalırsa şuan bile düşer ama olur da yeni gelen hükümetin ortakları da faiz nas enflasyon tas derse yandık anam!

Merkez Bankası bağımsız kalırsa şuan bile düşer ama olur da yeni gelen hükümetin ortakları da faiz nas enflasyon tas derse yandık anam!
Yeni hükümet mi? Yoksa yeni bir başkan mı ? Tek adam sisteminden kurtulmadığı sürece ülke kim gelmiş kim gitmiş hiç önemi yok. Ali gelir Veli gider bu düzen böyle gider. Kontrolsüz güç güç değildir.

Hükümet değişirse ve şuan muhalefet eskiden verdiği önergelerdeki gibi bir ekonomi politikası izler ise dolar sürekli bir düşüşe geçecektir. Ancak AKP'nin yaptığının aynısını yaparsa dolar artmaya devam edecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Kıçımızdaki dodan da olmayalımda. Birde sahi kim savaşacak bu savaşlarda... İzlemeni tavsiye ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı