2023'te Ay’a Çıkıyoruz!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Müslümanlık ile Arap olmak farklıdır. İlla ki "Arapça" yazmak zorunda değilsin. Bir şeyler yazacağım fakat linç yerim.

Anime olunca ne oluyormuş? Cevap veremeyince boş yaptın dersiniz işte :)
Cevap vermeye değer bir yanıtını göremedim. Bahsettiğin cümlen neredeyse alıntılar isen yarın, öbür gün yetecek kadar cevap veririm senin istediğin o olsun.

Anime olunca ne oluyormuş diyebiliyorsunuz ancak Arapça bir yazı olunca nedense ırkçılığınız tutuyor. Güzel kafaymış dostum.

Bak şimdi arkadaşım orada ''Subhanallah'' yazıyor. Neyse ya.
Türkçe ile yazılmıyor mu bu? Müslüman olunca illa Arapça yazmak ile zorunda mıyız? Arapları zerre sevmem ve dillerini de zerre sevmem. 1. Dünya Savaşı'nda bize ihanet edenlerin dilleriyle yazmak zorunda değilsin.

Konu takip bırakıldı.

Konuları bambaşka yerlere çekmiş durumdasınız. Olay ile alakam olmamasına rağmen yinede dolaylı yoldan kendi dinime karşı benim uygun görmediğim ithamlarda bulunulmuş. Bence birbirinizle tartışmayı derhal bırakmalısınız, iki tarafta sinir olmaktan başka bir şey olmayacak.

Konu din veya parti değil. Konumuz gerçekleşip gerçekleşmeyeceği veya hangi yıllarda gerçekleşebileceği.

Anlatamıyorum ki. Amerika'da da işsizlik var, Çin'de de var. Anlatabiliyor muyum? Belki Türkiye de bu sayı oranla diğer ülkelerden fazla olabilir fakat Amerika bir icraat yapacağı zaman halkı "Önce şu işsizliği düzelt sonra yap" demiyor. Anlayın artık işsizlik sorunları falan şak diye çözülmüyor. Elimizde sihirli değnek yok ki hemen düzelsin tüm sorunlar.
Profil fotoğrafı yorum uyumu bu kadar olur herhalde :).
Bak dostum sen büyük ihtimalle malum partiden olup "Törkiye abi güclü ülke dıj gücler" diyerek aslında neden olduğunu biliyorsun fakat işine gelmiyor öyle demek. Çin son zamanlarında ne kadar gelişti haberin var mı? Amerika'nın bizimki gibi muhafazakar bir parti başa geçtiğinden durumları kötüleşiyor. Bu büyük bir sorun değildi son dönemlere kadar çünkü oranın iş imkanları Türkiye kadar rezalet değildi.
Malum partinin izlediği politikalar sonucu çiftçilik diye bir şey kalmış mı bak bakalım? Asgari ücret alabilen biri geçinebiliyor mu, işçinin hakları kalmış mı? Yandaşları hep çalıp kendi ceplerine koydukları ve düzeltmeye çalışmadıkları için bu hallere geldi ülke, sizin gibi aptallar yüzünden kısaca. Ama sen desteklemeye devam et, babanın cebine para girer veya torpil alırsın bir gün belki.

@Hashtag ile @bad4lee birlik olmuş. Siz bilirsiniz. Ama 2023’de korkudan oy tablosunu açamayacak duruma geldiğinizi göreceğiz.
Biz birlik olmuşuz ancak birbirinin yanıtlarını kasan sizlersiniz 😂 Ben az önce hatalı bulduğum yerde o arkadaşı da eleştirdim. Kitleye oynamak istiyorsanız burası doğru platform değil. Çocukluğunuzu parkta yapın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı