2023'te Ay’a Çıkıyoruz!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden tartışıyorsunuz anlayamadım, 50 milyon Türk lirası ile aya çıkacaklarmış adamlar, tartışılacak bir yer yok ki :)

Arap'lar Türk'lere ihanet etmedi diyor adam, şaka gibi.

Neyse konuyu uzatmaya gerek yok. Önce yerli araba bir gelsin, uzayı düşünürsünüz. Sağolsun Recep Baltaş bile bizimle aynı düşüncede ♥️.

SmartSelect_20210212-175821_Chrome.jpg

Biraz araştırarak Arapların bizi bilinçli şekilde arkalamadıklarını, ve Kur'an-ı Kerim'de ki bu kelimelerin Türkçe'de bir karşılığı olmadığını öğrenebilirsin :)
Bilinçli şekilde değil mi? İngilizlerle bir olup kendi ülkelerini kurmaya çalıştılar. Türkçe karşılığı ne alaka? Arapça yazmak yerine Türkçe harfleriyle "Sübhanallah" yazabilirsin.

Profil fotoğrafı yorum uyumu bu kadar olur herhalde :).
Bak dostum sen büyük ihtimalle malum partiden olup "Törkiye abi güclü ülke dıj gücler" diyerek aslında neden olduğunu biliyorsun fakat işine gelmiyor öyle demek. Çin son zamanlarında ne kadar gelişti haberin var mı? Amerika'nın bizimki gibi muhafazakar bir parti başa geçtiğinden durumları kötüleşiyor. Bu büyük bir sorun değildi son dönemlere kadar çünkü oranın iş imkanları Türkiye kadar rezalet değildi.
Malum partinin izlediği politikalar sonucu çiftçilik diye bir şey kalmış mı bak bakalım? Asgari ücret alabilen biri geçinebiliyor mu, işçinin hakları kalmış mı? Yandaşları hep çalıp kendi ceplerine koydukları ve düzeltmeye çalışmadıkları için bu hallere geldi ülke, sizin gibi aptallar yüzünden kısaca. Ama sen desteklemeye devam et, babanın cebine para girer veya torpil alırsın bir gün belki.

Üzülüyorum, diyecek bir şey bulamayınca profilim üzerinden aşağılamaya çalışıp daha sonrasında "aptallar" kelimesini kullanmana üzüldüm. Benim yorumumu alıntılamışsın fakat benim dediğim ile senin dediğin arasında bir bağlantı yok. Ben yapılan veya yapılmak istenen işlere halkın tepkisi konusunda yorum yapmıştım. Sen bana çiftçi üzerinden yazı yazıyorsun. Önce ne demek istediğimi anlarsan cidden çok iyi bir tartışma olabilir. Teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı