2023'te Ay’a Çıkıyoruz!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arapları zerre sevmem ne ya?1.Dünya savaşında tüm Araplar referandumla mı arkamızdan vurdu bizi?Tartışmanızı okudum ve taraf tutmuyorum fakat ırkçılık iyi birşey değildir.
Kimisi "arapların dili" olarak görür kimisi "kendi dininin dili" olarak. Bakış açısıyla alakalı. Değiştirilemez maalesef.
Doları önemsemeyin yazdığım bir yer göremiyorum. Anlattıklarımı anlayamamakta o kadar ısrarcısın ki fazlasıyla komikleşmeye başladı. Cümleleri okumadan, cımbızla seçince anlayamamak normal tabii. ".d?" yaptığın yazıyı baştan sona okuduğuna inanmıyorum zaten ama, öncesindeki cümleler uzun olduğu için zorlandın muhtemelen. Daha basit, özet geçtiğim kısmı alıntılayayım belki bu sefer hücrelerindeki elektriklenmeye denk gelir.
Dolar Türk parasının karşısında güçlü olsa bile, bunun bizi etkilememesini sağlamak için yapılan çalışmalar bu ülkenin kendi halkı tarafından suistimal ediliyor. Eğer edilmese nasıl olurdu örneğini de Çin üzerinden verdim zaten.
Aldığımız her şey dolarla diyorsun, böyle olmaması için yapılanı, neden işe yaramadığını, işe yarayınca ne olacağını anlattıyorum, aynı cümlede söylediğimi iddia ettiğin cümleyi söylemediğimi, anlatmaya çalıştığımı kafana göre yorumladığın için anlamadığını söyleyip baştan, daha açık şekilde anlatıyorum ve hala idrak edemiyorsun. Şaşkınım

Kimisi "arapların dili" olarak görür kimisi "kendi dininin dili" olarak. Bakış açısıyla alakalı. Değiştirilemez maalesef.

Doları önemsemeyin yazdığım bir yer göremiyorum. Anlattıklarımı anlayamamakta o kadar ısrarcısın ki fazlasıyla komikleşmeye başladı. Cümleleri okumadan, cımbızla seçince anlayamamak normal tabii. ".d?" yaptığın yazıyı baştan sona okuduğuna inanmıyorum zaten ama, öncesindeki cümleler uzun olduğu için zorlandın muhtemelen. Daha basit, özet geçtiğim kısmı alıntılayayım belki bu sefer hücrelerindeki elektriklenmeye denk gelir.
Şu an rencide ettiğini sanıyor .d Hayatımda gördüğüm en konuşulması değmez insan olabilirsin. Sen iktidarı savunmaya devam et. Bir gün soyunuz tükenecek. Umarım.

Heykel Belediyeciliği diyen arkadaşlara gelsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu tür başlıklar altında bir iktidarı (partisi önemli değil) savunmak için yine halktan başka biriyle kavga etmeyi hiç anlamıyorum. Tarafınız önemli değil, sizlerin kim olduğu da hiç önemli değil. İktidar yakınındakilerden biri değilseniz savunan olarak da karşıt olarak da sizler "halk" olarak her zaman ayvayı yiyeceksiniz. Binlerce yıllık kural bu, hâlâ buna uyanıp ona göre güç odaklarına karşı kenetlenen halk olmak yerine amacı sizleri çıkarları uğruna gütmek olan yapıları savunmak için kavga ediyorsunuz.

Gücü eline geçirmek ve ne olursa olsun korumak amacında olan yapıları sizden birine (halktan birine) karşı savunmaktan vazgeçmediğiniz sürece daha çok uzun asırlar halkı koyun gibi güderler... Yönetimlerin işi halkı gütmektir, gelişmiş ülkelerdeki halkın bizden ana farkı ise kendilerini güttürmemeleridir.

Şu an rencide ettiğini sanıyor .d Hayatımda gördüğüm en konuşulması değmez insan olabilirsin. Sen iktidarı savunmaya devam et. Bir gün soyunuz tükenecek. Umarım.
Garip bir türsün o yüzden daha fazla uğraşmayacağım. Anlatılanı anlayamamak veya işine gelmediği için anlamamak gibi bir huyun var maalesef. Herhangi bir parti veya isim desteklemiyorum. Ülkeyi devlet yönetir. Ben iktidar falan bilmem. Sizin iktidar sorununuz var ise bu beni ilgilendirmiyor. Ben ülkemi devletimi savunurum kişileri değil.

Evet hayatında gördüğün en konuşulması değmez insan benim. Sen işine gelmediği sürece insanların cümlelerini cımbızla seçip ona göre yanıtlamaya devam edebilirsin. Kabul etmediğin doğrular sen kabul etmesen de varlar ve olmaya devam edecekler. Rica ediyorum mağarana dön.
Bence de, halk açken uzaya gitmeyi bekleyenler mesela veya ülkemin askerini şehit eden adamı zamanında dön diye çağıran bir kesimi. Hainler 🤷‍♂️.
Hangi halk aç? Millet aç diye bir tutturdunuz, onca il değiştiriyorum ilçe değiştiriyorum bu aç insanlara bir tek ben denk gelmiyorum herhalde.

Bu proje ile ekonomi arasındaki dengeyi kuramaman normal, az önce bir kaç kişiye açıkladığım halde hala inatla aynı şeyi söylüyorsan tekrardan açıklamama gerek yok. Anlamak istesen anlarsın zaten.

Ülkenin askerini şehit eden adamı dön diye çağırdılar demek.. Hmm.. Yurtdışında saklanan, arkasında güçlü devletler olan adamı silahla almayı kaç sene denediler? Kaç sene bu ülkede terör en büyük tehlike idi? Şurada kaç sene öncesine kadar çöp tenekelerinde patlatılan bombalar yüzünden insanlar o çöp tenekelerine yaklaşmaktan korkuyordu? Silahla almak senelerce denendi olmadı. Adama ulaşılamıyordu bile. Gel masaya otur müzakere edelim dediler, geldiğinde de taktılar kelepçeyi. İşin görmek istediğin kadarını görüyorsun. Hain dediklerinin alternatifleri daha beter 😂

"Bahreyn, Suudi Arabistan, Katar, Kuveyt, Suriye, Sudan gibi ülkelerle yapılan ikili görüşmeler ve mutabakat zabıtları, Türkiye’nin yükselen ihracat potansiyeline süreklilik kazandırmak ve bu ülkelerin finansman kaynaklarıyla ilişkileri sürekli kılmayı amaçlıyor. Atıl durumda olan tarım alanlarında mevcut verimi artırmak, modern sulama sistemleri ve hayvancılık sistemlerinin inşasına yönelik işbirliği sonucu, yapılan yatırımların bize kalması kaydıyla belirli bir süre paylaşım temelinde iyi niyet işbirliği anlaşmalarının yapılmasına özen gösterilmektedir. Belirtilen bu model dışında, bir arazi satışı veya uzun süreli kiralama modeli söz konusu değildir.”

Teker teker yapmamı gerçekten istiyor musun? Üşenmem teker teker açıklarım. Ama açıkladıktan sonra da kem küm etmeyeceksin 😂

Daha fazla yorum yapmak istemiyorum. Görüyorsunuz zaten zihniyeti:

Garip bir türsün o yüzden daha fazla uğraşmayacağım. Anlatılanı anlayamamak veya işine gelmediği için anlamamak gibi bir huyun var maalesef. Evet hayatında gördüğün en konuşulması değmez insan benim rica ediyorum mağarana dön.
Hangi halk aç? Millet aç diye bir tutturdunuz, onca il değiştiriyorum ilçe değiştiriyorum bu aç insanlara bir tek ben denk gelmiyorum herhalde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı