2024'te iPhone 12 alınır mı?

Egens

Decapat
Daha fazla  
Evet sorum bu, 2024'te iPhone 12 alınır mı? Varsa artıları ve eksileri neler?
Ayrıca şunu belirteyim diyelim ki cihazı aldım pişman olur muyum, ne kadar götürür beni.
Bu fiyata Samsung S23 gibi telefonlarda var biliyorum ama IPhone'a geçme isteğim var.

Son düzenleme:
Ben aldım çünkü tamamen Apple ekosistemindeyim. iPhone bazında bakarsan mantıklı cihaz ancak Android'de alabilirim dersen o fiyatta S23 en mantıklısı. Ayrıca 12 alırsanız 128 GB alın.

iPhone seviyorsan alınır.

Android kullancısıysan bence sırf iPhone kullanmış olmak için paran ona yetiyor diye 12 alınmaz.

Ben aldım çünkü tamamen Apple ekosistemindeyim. iPhone bazında bakarsan mantıklı cihaz ancak Android'de alabilirim dersen o fiyatta S23 en mantıklısı. Ayrıca 12 alırsanız 128 GB alın.

Yani ilk sıfır telefonum olacak, şu an J5 Pro kullanıyorum. Eğer alırsam kamera konusunda pişman olur muyum, cihaz konusunda bir sıkıntı yaşar mıyım? Çok oyun oynamıyorum sadece fotoğraf için ve sosyal medya için.

Artı eksi olarak söyliyeyim.

Artıları :
  • 4K 60FPS olması güzel bir durum.
  • HDR 3 ve DeepFusion fotoğrafları güzelleştiriyor.
  • OIS ve EIS var, güzel özellikler sarsıntı da felan.
  • Su koruma IP68 güzel..
  • XDR Retine ekran ve HDR ekran OLED kısmında da sağlam gözükür.

Eksileri :

• Diğer modellere göre çok çabuk şarjın tükenmesi, örneğin iPhone SE 2.nesil daha uzun batarya ömrü sunuyor.
  • Cihazın Dolby Vision 10Bit HDR Video desteğinde 25-45Mbps bitrate olması videoyu ciddi kalitesiz yapması.
  • Gece Modunda bazen kalite ve noise kaybı var. Belki düzeltmişlerdir, önceden vardı.
  • Geniş açı ışıksız ortamda berbat çalışıyor, gece moduyla beraber daha iyi ikili.
-+ Nötr şarj ederken ısınması, şarjda her cihaz ısınabilir.

Diyeceklerim bu kadar, illa iPhone diyorsanız harbici iPhone 12 alınır. Ama onun dışında ne kadar fiyata alacaksınız? Onu bilmiyorum, şahsen yüksek fiyatlara satılıyor, hem ikinci el hem sıfır tarafında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani iPhone 12 ye günümüz için efsane bir cihaz diyemeyiz ama illa iPhone alacağım diyorsan olur.

Evet sorum bu, 2024'te iPhone 12 alınır mı? Varsa artıları ve eksileri neler?
Ayrıca şunu belirteyim diyelim ki cihazı aldım pişman olur muyum, ne kadar götürür beni.
Bu fiyata Samsung S23 gibi telefonlarda var biliyorum ama IPhone'a geçme isteğim var.

Alınabilir. Pişman etmez ama ne telefon bu da be dedirtmez. Sıradan düz bir telefon. Ortalama bir kameraya sahip işinizi görür akıcılığı halen var OLED ekranla geliyor 5G desteği de var artıları bunlar diyebiliriz. Pil ömrü bence yetersiz ortalama bir kullanımda tabii bu noktada sizin ne kadar telefonla vakit geçirdiğiniz de önemli. 3 sene daha götürür.

Yani ilk sıfır telefonum olacak, şu an J5 Pro kullanıyorum. Eğer alırsam kamera konusunda pişman olur muyum, cihaz konusunda bir sıkıntı yaşar mıyım? Çok oyun oynamıyorum sadece fotoğraf için ve sosyal medya için.
Sırf iPhone almış olmak için 12 alma bence. O paraya zaten alışkın olduğun sistem olan Android'de güzel telefonlar var. Ben sadece iPhone kullanıyorum. Android'i sevmediğim için hiçbir koşulda Android almayı düşünmüyorum ama yani illa alacağım da alacağım diyorsan eh işte. iPhone 12 seni 3 sene rahat götürür.

Yeni konular

Geri
Yukarı