2025'te ne olacak?

2030 senesine göre konustugunuzu kendiniz hayal edince ben göremiyorum veya anlamıyorum hocam. Ekonomi kotu olacaktır yazan arkadaşa yanıt vermişsiniz. Bu da 2025 senesine gore konustugunuzu gosterir.

Kanka 2026 gibi 40 olabilir demişim okuyamıyor musun eğer 2025e göre konuşsam neden 2026 diyeyim neyse hocam ekonomi konuşulacak tipte biri olmadığınızı düşünüyorum.

Kanka 2026 gibi 40 olabilir demişim okuyamıyor musun eğer 2025e göre konuşsam neden 2026 diyeyim neyse hocam ekonomi konuşulacak tipte biri olmadığınızı düşünüyorum.
Ne anlattigini bir tek sen anliyorsun. Başlık 2025, cevabi yazan arkadaş 2025 için konuşuyor, ben 2025 için konuşuyorum. Siz gelip ben 2030 için konuştum diyorsunuz ardından 2026 için konuştum diyorsunuz.

Şimdi ben sana soruyorum, okuyamıyor musun? Ya da anlamıyor musun?

2030 kesin değil 2030 gibi daha da erken olmasıda daha geç olmasıda mümkün.

Gülücük atmışsınız yorumuma siz Amerika'yı çok büyük sarsılmaz güç sanıyorsunuz herhalde her geçen gün Amerika'nın lehine Çin gibi dev sanayi ülkesiyle rekabet halindeler Çin altına geçse ne Amerika kalır ne dünya :D?
Amerika'ya hayatinda gitmedin demi bunlari derken? Amerika etrafinda kurulu bir sistemde yasiyorsun, Amerika sadece ekonomik degil cografi olarak da super guc Mississippi Nehiri gibi bir nehiri tek basina kontrol etmek ne demek bilmiyorsun tabi🙃

Onu muhakkak göreceğiz de 2025 çok erken sanki.

Geç bile. Son 1-2 yıl içerisinde yapay zeka çok hızlı gelişti. 2025 yılının sonuna 1 yıl 9 ay var. 1 yıl 9 ay içerisinde yapay zekanın şu ankinden daha gelişmiş olmama ihtimali yok. Ayrıca @Mertqed'in dediği gibi ben de her şeyin halka açık yapılmadığını düşünüyorum.

Geç bile. Son 1-2 yıl içerisinde yapay zeka çok hızlı gelişti. 2025 yılının sonuna 1 yıl 9 ay var. 1 yıl 9 ay içerisinde yapay zekanın şu ankinden daha gelişmiş olmama ihtimali yok. Ayrıca @Mertqed'in dediği gibi ben de her şeyin halka açık yapılmadığını düşünüyorum.
Daha ileri seviyelerden bahsediyorum ben. asıl olayların 2030'dan sonra başlayacağını düşünüyorum. halka açık yapılmayan işlemleri ne yapmayı düşünüyorlar peki? sonra mı açmayı düşünüyorlar?

Daha ileri seviyelerden bahsediyorum ben. Asıl olayların 2030'dan sonra başlayacağını düşünüyorum.

Bilemiyorum. Teknoloji çok hızlı gelişiyor. Her şey olabilir.

Halka açık yapılmayan işlemleri ne yapmayı düşünüyorlar peki? Sonra mı açmayı düşünüyorlar?

Bence halka açmaları tehlikeli olabileceği için saklıyorlardır.

Geri
Yukarı