2300 TL RAM, anakart ve SSD önerisi

240GB SSD ve CL19 3600MHz RAM. Sizce benim attığım daha mantıklı değil mi?

Gerçi bütçeyi aşmamışsın, yine de 240GB önermek yerine direkt 500GB'lık bir şey önermek daha mantıklı.

240GB SSD ve CL19 3600MHz RAM. Sizce benim attığım daha mantıklı değil mi?

Gerçi bütçeyi aşmamışsın, yine de 240GB önermek yerine direkt 500GB'lık bir şey önermek daha mantıklı.

CL 19 ile 16 arasında fark neredeyse yok 1-2 FPS onun da pek bir önemi yok. SSD'de dediğim gibi 480 yaparsa 2400 oluyor ve ben Amazon önermedim ucuz olsun diye.

Nasıl yani, Amazon'u kötü bir firma olarak mı görüyorsunuz gerçekten? Dünya üzerindeki en iyi e-Ticaret sitesi Amazon.com'dur. Ayrıca ürünler yurt dışından gelmiyor, Amazon Türkiye içerisinde de faaliyet gösteriyor, hatta ürünler Prime ile beraber 2-3 günde elimize ulaşıyor.

CL19 ile CL16 arasında büyük bir fark var. Yanılıyorsunuz. 3600MHz CL19 3200MHz CL16 gibi bir şey.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nasıl yani, Amazon'u kötü bir firma olarak mı görüyorsunuz gerçekten? Dünya üzerindeki en iyi e-ticaret sitesi Amazon.com'dur.

CL19 ile CL16 arasında büyük bir fark var. Yanılıyorsunuz. 3600MHz CL19 3200MHz CL16 gibi bir şey.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1. Amazon'a kötü demedim sadece Türkiye'den almak daha kolay ve basit olduğu için önerdim.
2. benim attığım RAM'lerde 3600MHz ve forumda biri böyle söylemiş"CL düşük olanı tabii ki. Tabi aralarında ne kadar fiyat farkı olduğu da önemli." @Shimada Sensei.

Geri
Yukarı