24 Haziran Seçim Sonucu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne desem siyasete girer. Sadece tahmin ettiğim sonuç çıkmadı diyebilirim. Ama düşüncemi ısrarla soruyorsanız daha önceye göre değişen bir şey yok.

Hile olduğu apaçık ortada. Daha YSK vermeden kesin konuşamayız.
Yıl oldu 2018 hala seçim de istediği sonucu almayanlar hile demeye devam ediyor. 1878den bu yana bu ülkede seçimler oluyor hiçbir seçimde hile yapıldığına inanmıyorum. Bu seçim belki de en güvenli seçimdi. CHP'li, İYİ Partili vs. İnsan sandığımızı korudu. Bu söylemler onlara da hakarettir. Kaybedince de kabullenmesini bilmeli.

Yıl oldu 2018 hala seçim de istediği sonucu almayanlar hile demeye devam ediyor. 1878'den bu yana bu ülkede seçimler oluyor hiçbir seçimde hile yapıldığına inanmıyorum. Bu seçim belki de en güvenli seçimdi. CHP'li, İYİ Parti'li vs. İnsan sandığımızı korudu. Bu söylemler onlara da hakarettir. Kaybedince de kabullenmesini bilmeli.

Bak kardeşim hile olabilir de olmayabilir de. YSK açıklamadan bilemeyiz. Anladın mı?

Evet. Onlar tamamen yalan. Herifin o kadar koruması var onu kaçırabiliyorlar ise biz şans eseri yaşıyoruz.

Özel kanallari gectim herkesin vergisiyle ayakta duran TRT'nin muhalefetin mitinglerini yayinlamamasi adil mi peki?
Ayrica kacirma olayi nereden cikti? Sanirim AK parti'nin paylasimlarina cok inaniyorsun :)

Bugün söyle güzel bir yazi okudum paylasayim :)

2018-06-25_170506.png

Ince elinden geleni yapti gerisini siz düsünün bence. :)

Aynen, hiçbir şekilde hile yoktu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ayrıca bir araba dolusu çuval, okulda kavgalar ve darp söz konusu.
Üstelik adamların mitinglerini kendi televizyon kanallarına vermeyip susturmaya çalışmaları ayrı bir olay zaten.

Son düzenleme:
Boşuna siyaset yapmayın. Herkesin kendi düşüncesi ve görüşleri ile belirleniyor bu oylar. Ancak şunu söylemeliyim ki Türkiye'den gram ümidim kalmadı. Bütün bunları gördükten sonra diyecek bir şeyim yok. Kıraathanelerde oturup kek yeriz biz de. Türkiye diye bir şey kalmasa umrumda değil bu saatten sonra.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı