26 bin TL'de i5 12500H 16 GB RAM vs i7 12700H 32 GB RAM Monster laptop

Bütçe
26000 TL
Ben artik bu forumdan beklentilerimi yerle bir etmis durumdayim, hicbir turlu haksiz cikamayan bebeler mi dersin, soyledigin lafi oturma organiyla anlayan super zeki insanlar mi ararsin. Okudugunu anlayabilmesi icin 40 firin ekmege ihtiyaci var bazilarinin. Biri de gelmis oradaki onca kanita ragmen testlerden ortalama ustu almis diyor. Turkiye dunyanin en buyuk patates tarlalarindan bir tanesi gercekten, saka gibi forum.

adamın incelediği modeller ile performans durumunu görüyorsun 16k civari bir puan veriyor
Hah iste onun 19-20K almasi gerekiyor, onune gelene tavsiye ettigin laptop yine her zamanki gibi icindeki donanimin performansini ortaya cikartamiyor.

Son düzenleme:
Soyledigin lafi oturma organiyla anlayan super zeki insanlar mi ararsin. Okudugunu anlayabilmesi icin 40 firin ekmege ihtiyaci var bazilarinin.

Kendinle çelişiyorsun 😂

Hah iste onun 19-20K almasi gerekiyor, onune gelene tavsiye ettigin laptop yine her zamanki gibi icindeki donanimin performansini ortaya cikartamiyor.

Sağ olasın, devamına o kadar yazmama rağmen öyle cevap veriyorsan okuduğunu anlamadığını düşünürüm elbette :D timeout attirda sende rahatla bari.

Sağ olasın, devamına o kadar yazmama rağmen öyle cevap veriyorsan okuduğunu anlamadığını düşünürüm elbette :D timeout attirda sende rahatla bari.

Al bakalim ben mi celisiyorum yoksa sari cizmeli Mehmet aga mi bir de buradan yak. Sen bir gun boyunca yazilanlari tekrar 30 kere falan daha oku da belki anlarsin belli mi olur.

CB_R23_-_19668.jpg

Son düzenleme:
Monster Notebook alacağım 26k bütçem var ve önümde iki seçenek var.
1) i7-1700h 3050 Ti 16 GB RAM 512 GB SSD.
2) i5-12500H 3050 Ti 32 GB RAM 1TB SSD.
Uzun ömürlü kullanmak istiyorum bilgisayar mühendisliğine ilgim var sizce hangisi?
(Başka laptop önerebilirsiniz 26k maksimum bütçem var!)
Soru bu idi herhalde? Birkac bin arttir kardesim almisken ust segment bir sey al. Monster'lar icindeki donanimin potansiyelini ortaya cikartamiyor. Yegenimde Monster Tongfang var aldiktan birkac ay sonra tuslari falan dokuldu, bakma sen 10 000 mesajinin 8000 tanesi ayni laptopun linki olan patavatsizlarin soylediklerine.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu var fiyatı çok uygun ama i5 ayrıca Victus serisi dandik.

Al bakalim ben mi celisiyorum yoksa sari cizmeli Mehmet aga mi bir de buradan yak. Sen bir gun boyunca yazilanlari tekrar 30 kere falan daha oku da belki anlarsin belli mi olur?

Eki Görüntüle 1570911

Segmentine göre karşılaştır diye yaziyoruz o kadar hala bulduğu Legion linklerini atip duruyor bir de mesajlarima laf ediyor. Kendin öneri yap o zaman önerileri begenmiyorsan daha iyisini öner.

Son düzenleyen: Moderatör:
Segmentine göre karşılaştır diye yaziyoruz o kadar hala bulduğu Legion linklerini atip duruyor bir de mesajlarima laf ediyor. Kendin öneri yap o zaman önerileri begenmiyorsan daha iyisini öner.

Ne segmenti ya? Segmentinin ne alakasi var 20 yıldır laptop kullanıyorum sen bana ne anlatiyorsun? 12700H degil mi o islemci? Niye 12500H performansi veriyor? Dolandiricilik dupeduz.

Yeni konular

Geri
Yukarı