2K 144/165 Hz monitör tavsiyesi

Bütçe
3600
Linkteki monitör biraz araştırmadan sonra kafama yattı (link: https://www.amazon.com.tr/Asus-Vg27Wq-Monitör-inç-Wled/dp/B083S87D5K?tag=technopattr-21&th=1 )
Başka öneriniz varsa alabilirim. Bütçe maksimum 3, 5K civarı.

Biraz daha ekleyip bundan alabilirsin.

Biraz daha ekleyip bundan alabilirsin.
Hocam bu zaten amazonda 3300'e var da hoparlör yok. Asus modelden bir artısı var mıdır ki ?
Hoparlör olması şart mı ?
Yani Asus modelden daha iyi ve yakın fiyatlarda bir şey varsa onu da düşünebilirim. Bir tek LG bir monitör görmüştüm o kalitede.

Bunu önerebilirim. Bende aynı şekilde monitör ararken 2.750'ye Samsung 2K aldım. Bu aynı fiyata düşse bunu alacaktım. LG genel olarka beğenmem ama 3.000+ monitörlerinde gerçekten sağlam kalite veriyorlar. Garip bir şekilde düşük modelleri bence fazla kötü ama yüksek kalite olanları gerçekten kalite. Hata yapmıyorlar gibi. Ama bütçenizi aşıyor. Fakat aratarak daha ucuza bulabilirsiniz belki 3.3K-3.5k arası.

Bunu önerebilirim. Bende aynı şekilde monitör ararken 2.750'ye Samsung 2K aldım. Bu aynı fiyata düşse bunu alacaktım. LG genel olarka beğenmem ama 3.000+ monitörlerinde gerçekten sağlam kalite veriyorlar. Garip bir şekilde düşük modelleri bence fazla kötü ama yüksek kalite olanları gerçekten kalite. Hata yapmıyorlar gibi. Ama bütçenizi aşıyor. Fakat aratarak daha ucuza bulabilirsiniz belki 3.3K-3.5k arası.
Buna düşük seviye 300 400'e hoparlör de almam gerekecek ve bana nerdeyse 4k'ya patlayacak gibi. Asustan hangi konularda üstün hocam bilmediğimden soruyorum. Yani fiyat farkına değer mi

Yeni konular

Geri
Yukarı