2K 32" 165 Hz monitör tavsiyesi

Bütçe
4500
Kavis hakkında düşünceleriniz nedir hocam, beğendiniz mi, kullanıma sorun teşkil ediyor mu?
kavis olayı oldukça iyi aslında
çok yaklaşmadan çok da uzaklaşmadan kullanmak için ideal bir derecede.
hoparlörler çalışmıyor, kulaklık takınca oluyor ama kendi hoparlörleri çalışmıyor bir türlü düzeltemedim. ses kartında problem yok sanırım sorun donanımsal.

kavis olayı oldukça iyi aslında
çok yaklaşmadan çok da uzaklaşmadan kullanmak için ideal bir derecede.
hoparlörler çalışmıyor, kulaklık takınca oluyor ama kendi hoparlörleri çalışmıyor bir türlü düzeltemedim. ses kartında problem yok sanırım sorun donanımsal.
Ghosting durumu nasıl?

ufotest sonucunu video olarak sizinle paylaşmak istedim ama yapamadım.
var biraz sanırım gölge ama çoğu kişi normal o kadar olur diyor.
Yani ufoya pek bakmaya gerek yok aslında. Oyunlarda felan sizi rahatsız eden bir durum yoksa, ghosting yok diyebiliriz.
Yani ufoya pek bakmaya gerek yok aslında. Oyunlarda felan sizi rahatsız eden bir durum yoksa, ghosting yok diyebiliriz.
Bende 27'' 165 Hz olanini alacağım ama aynı VA panel mi kullanıyorlar bilmiyorum, test edeceğiz yakında.

Bende 27'' 165 Hz olanini alacağım ama aynı VA panel mi kullanıyorlar bilmiyorum, test edeceğiz yakında.
ben oldukça memnun kaldım. aslında çok oyun oynayan birisi değilim ama çok şık bir monitör. oldukça da kaliteli. ışık sızması ise kesinlikle yok. piksel hatası çıkmadı. ghosting sanırım rahatsız edecek bir boyutta değil.
önceki fhd 24 inç 75hz monitörden sonra buna geçmek belki bana monitörü olduğundan fazla gösteriyordur bilemiyorum.
ama ben daha çok samsung etiketine güvendim ve fiyatı oldukça makuldu.

ben oldukça memnun kaldım. aslında çok oyun oynayan birisi değilim ama çok şık bir monitör. oldukça da kaliteli. ışık sızması ise kesinlikle yok. piksel hatası çıkmadı. ghosting sanırım rahatsız edecek bir boyutta değil.
önceki fhd 24 inç 75hz monitörden sonra buna geçmek belki bana monitörü olduğundan fazla gösteriyordur bilemiyorum.
ama ben daha çok samsung etiketine güvendim ve fiyatı oldukça makuldu.
Peki ya renklerinden memnun musunuz daha önce IPS kullandınız mı, kıyas yapabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı