2K 32 inç monitör önerisi

Hocam bir video atmanız mümkün mü cihazı görmem adına? Tabii müsaitseniz ve uygun görürseniz.
Ne gibi bir video istiyorsunuz hocam?

Youtube'da Hardware Unboxed veya Rtings'in incelemeleri mevcut. Monitör alırken bu 2 kanala bakılır. Her türlü inceleme ve testi mevcut bu 2 kanalın videolarında.

Ordan duydum, burdan duydumla olmuyor hocam o işler.

Ben 6 aydır kullanıyorum. Özellikle Amazon'dan aldım ki sorun olursa sıkıntı yaşamadan iade edeyim diye. Ki en ufak sorunu kabul etmem, gayet de temkinliyimdir. Sorun yok ki 6 aydır kullanıyorum.

Odyssey G7'lerde 2020 9. ayda yayınlanan 1009.3 firmware öncesinde flickering sorunları vardı fakat 1009.3 firmware ile tamamen düzeltildi. Şu anda hiç yok. Ve şu an aldığınız her Odyssey monitör sorunsuz 1009.3 firmware ile geliyor.

VA panel olup da ghosting sorunu olmayan çok nadir monitör var. Bunlardan biri, hatta birincisi Odyssey G7. UFO testini atsam şaşarsınız bu VA panel mi diye, ghosting hiç yok neredeyse çünkü. Rtings'de falan incelemeri bir okusaydınız keşke ordan burdan duymadan önce.
Evet hocam baktım düzeltildi denmiş dediğiniz firmware'de sorunlar. Ayrıca bu fiyat aralığında en güzel renkleri veren ve siyah renkleri siyaha yakın veren monitörlerden biri.

Geri
Yukarı