3.000TL telefon önerisi

Bütçe
3.500

Ahmetnl

Picopat
Maksimum bütçe 3.500. iPhone hariç bu bütçeye alıncak en iyi telefon nedir? Önerileriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
KS
A

Ahmetnl

Picopat
Hocam cihazı kaç yıl kullanırsınız?
Öncelikleriniz neler?

Bir abi için bakıyorum 2 3 yıl kullanırım diyor yani kamerası video çekme kalitesi iyi olsun cihazda sadece YouTube sahibinden wp başka bir şey uygulama kulanılmıycak tavsiyen nedir ben bilmiyorum telefon şeylerini.

Dyean

Centipat
Makaleler
3
Maksimum bütçe 3.500. iPhone hariç bu bütçeye alıncak en iyi telefon nedir? Önerileriniz nedir?
Ben Realme 7 öneriyorum, yok ben Mediatek istemiyorum diyorsan Poco X3 NFC alabilirsin, ama ben Xiaomi'nin yazılımını pek beğenmem, fazla bloatware'lı ve reklamlı olduğu için, ayrıca hızlı çalışmıyor, ben Realme 7 öneriyorum.

KS
A

Ahmetnl

Picopat
Ben Realme 7 öneriyorum, yok ben MediaTek istemiyorum diyorsan POCO X3 NFC alabilirsin, ama ben Xiaomi'nin yazılımını pek beğenmem, fazla Bloatware'lı ve reklamlı olduğu için, ayrıca hızlı çalışmıyor, ben Realme 7 öneriyorum.

POCO gördümde aşırı kaba. Realmi 7 diyosanız şu an alacağım eminsiniz değil mi size güvenip alacağız 😅😅

HaWlI KuLlANIcI

Decipat
Cezalı
Bir abi için bakıyorum 2 3 yıl kullanırım diyor yani kamerası video çekme kalitesi iyi olsun cihazda sadece YouTube sahibinden wp başka bir şey uygulama kulanılmıycak tavsiyen nedir ben bilmiyorum telefon şeylerini.

Hocam bütçe artarsa mi Note 10 Lite, artmazsa ve uzun süre kullanmazsa TCL 10 Plus, uzun süreli kullanımda ise Realme 7 öneririm.

Yukarı