3 aylık sırt gelişimi az mı?

Boyunuz uzun olduğundan dolayı olabilir. Programını yazar mısın?

Programım haftada 1 göğüs 1 kol bir de sırt bazı haftalar 4 5 falanda oluyor bacak gün olarak değil göğüs ve sırt gününde ekstra olarak çalışıyorum

Neden olmasın asıl ilk aylarda olur vücut hemen tepki verir

Bence gelişim çok az da olsa var ama daha iyi olabilirdi sonuçta 3 ay

Programım haftada 1 göğüs 1 kol bir de sırt bazı haftalar 4 5 falanda oluyor bacak gün olarak değil göğüs ve sırt gününde ekstra olarak çalışıyorum
Doğal olarak yaptığın için o büyük sırt görünümlerine 1-2 senede anca ulaşırsın böyle programla. Hangi bölgeyi daha iyi ve hızlı geliştirmek istiyorsan o bölgeyi haftada 2 defa ağır çalış. Çok fazla yemen gerekiyor evet biraz yağlanacaksın ama sonrasında definasyon ile onları eritirsin. Bir de umarım göğüs günü gidip sadece göğüs yapıp çıkmıyorsundur salondan.

Doğal olarak yaptığın için o büyük sırt görünümlerine 1-2 senede anca ulaşırsın böyle programla. Hangi bölgeyi daha iyi ve hızlı geliştirmek istiyorsan o bölgeyi haftada 2 defa ağır çalış. Bir de umarım göğüs günü gidip sadece göğüs yapıp çıkmıyorsundur salondan.

Yok mesela göğüs günü göğüse ağırlık veriyorum kol ve bacak da çalışıyorum.

Haftada 3 gün çok az.

Kanka zaman olmuyor çok yoğunum ama haftada 2'de baskete gidiyorum hafta sonları.

Bence biraz gelisme var hocam yalnız metabolizmaniz benim gibi hizli sanirim o yuzden buyuyemiyorsunuz. Vucut yediginizi yakiyor. Kilo almaya calisin makarna pilav gibi. Sonucta 3 aydir duzenli gidiyor olmakta azim ve basari sayilir. Moralizini bozmayin. Vucut isi sabir ister.

Yeni konular

Geri
Yukarı