30.000 TL Araba Tavsiyesi

StarPolo

Hectopat
Daha fazla  
30.000 TL bütçem var. Öğrenciyim. Otomatik Vites, Dizel veya Benzin + LPG olabilir. Mümkünse hatchback olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Proton gen2 modelleri güzel hatta saab markasını araştır tam bir isveç tankı otomatik ve düz modelleri mevcut aynı şekilde proton da öyle bilindik marka değiller lakin reklamı yapılmamış sadece

Tavsiyede buluana herkese teşekkür ederim 30.000 TL paramı aile yardımı ile 50.000 TL yaptım ve dün akşam 2014 model Opel Astra HB için aracın sahibi ile anlaştık.

Eğer anlaşmasaydınız 50.000 TL'ye Land Rover Freelander (2006) model önerecektim. Bizzat bizim şuan ki aracımız.

Ama Opel Astra'da güzel araçtır amcam Ocak ayında 47.000 TL'ye sattı. Hayırlı olsun...

Öğrenciyim diyorsun ancak Opel marka araçların parçaları normallerine göre pahalı oluyor. Benim sana tavsiyem biraz daha ucuz birşey alman. Golf gibi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı