30 saattir uyuyamıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

444617

Decipat
Makaleler
7
Nedeni bilmiyorum uykum gelmiyor. 27 Temmuz saat 9.00'da uyandım ve tam 30 saat 32 dakikadır uyuyamıyorum. Ne yapmam lazım deliriceğim? Paronaya yok. Şu 30 saatte 80 sigara rahat içmişimdir. @Linuxginar hocam size darıldım. Bu konuya yardım etmediniz: Kali Linux'ta güncelleme olmuyor Parrot kullanıyordum 1 haftadır keşke gecmeseydim daha az tool var.

Uykun gelmiyorsa, uyumana gerek yok bence. Uykun gelince yatarsın. Yine de yatmanı öneririm, 30 saat fazla. Gözünü kapalı tutsan uyursun hemen yüksek ihtimal.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nedeni bilmiyorum uykum gelmiyor. 27 Temmuz saat 9.00'da uyandım ve tam 30 saat 32 dakikadır uyuyamıyorum. Ne yapmam lazım deliriceğim? Paronaya yok. Şu 30 saatte 80 sigara rahat içmişimdir. @Linuxginar hocam size darıldım. Bu konuya yardım etmediniz: Kali Linux'ta güncelleme olmuyor Parrot kullanıyordum 1 haftadır keşke gecmeseydim daha az tool var.
Bi deniz kenarı ya da orman gidin sonra da bedensel anlamda yoracak şeyler yapın. Ağır kitaplar okuyabilirsiniz uzun soluklu olacak şekilde.

Hocam uyumayıp ne yapıyorsunuz? Doktora görünün.
Bu exploit ile pentesting yapıyordum (Parrot üzerinde) sonra dedim Kali kurayım belki güzel toollardır dedim keşke gecmeseydim. 12 saattir bu sorunu
çözemedim Kali Linux'ta güncelleme olmuyor ve öyle şarkı dinleyip takılıyorum.

Vampir olucan az daha uyumazsan. :D Yat, uyu, kapat gözünü hayal kur. İnsan 8 dakikada uykuya dalarmış. 10 dakika kapa gözünü uzan uyursun.
Olmuyor zımba gibiyim.

Hocam kusura bakma. Tanri degilim, Kali'yi pek bilmiyorum maalesef. Gentoo, Arch olsa neyse. Gecici bir sorun hatasini arastiramadim da. Kusura bakmayin lutfen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı