3000-3500 TL telefon tavsiyesi

Realme 7 Pro modeli mantıklı. X3 NFC modeli ekran, arka kamera, arayüz konusunda Realme 7 Pro modelinin gerisinde. Ayrıca Realme 7 Pro modelinin 65 Watt hızlı şarj desteği var, X3 NFC'nin ise 33 Watt.
Hocam çok başını ağrıtıyorum ama X3 NFC ve Realme 7 Pro arasında hızlı şarj dışında işlemci ve uzun ömürlülük arasında çok fark var mıdır? Oyun zaten oynanmayacak sadece sosyal medya.

Hocam çok başını ağrıtıyorum ama X3 NFC ve Realme 7 Pro arasında hızlı şarj dışında işlemci ve uzun ömürlülük arasında çok fark var mıdır? Oyun zaten oynanmayacak sadece sosyal medya.

Hayır yok hocam.

İkisi de aynı işlemcileri kullanıyorlar diye biliyorum sadece GPU frekansında az bir fark var.

Son bir soru o zaman. :) düz Realme 7 modelini tercih etsek ne kaybederiz?

Ekran paneli, hızlı şarj, RAM, depolama ve hoparlör.

Realme 7'nin artısı ise 90 Hz ekranı olması ama IPS LCD.

120 Hz AMOLED bir ekran olarak Redmi Note 10 Pro var ancak bütçenizi o kadar arttırırsanız Samsung A52 daha iyi bir seçenek (her ne kadar arada 300 TL olsa da)

Not: Realme 7 bir aralar 2600'dü sonra 3000'e çıktı ve şu anki fiyatını kesinlikle hak etmiyor.

Ekran paneli, hızlı şarj, RAM, depolama ve hoparlör.

Realme 7'nin artısı ise 90 Hz ekranı olması ama IPS LCD.

120 Hz AMOLED bir ekran olarak Redmi Note 10 Pro var ancak bütçenizi o kadar arttırırsanız Samsung A52 daha iyi bir seçenek (her ne kadar arada 300 TL olsa da)

Not: Realme 7 bir aralar 2600'dü sonra 3000'e çıktı ve şu anki fiyatını kesinlikle hak etmiyor.
Ya aslında X3 NFC-Realme 7 ve Oppo A74 arasında kaldık hangisi daha iyi tam bilmiyorum, sen olsan hangisini alırdın sosyal medya ve uzun ömürlülük için?

Ya aslında X3 NFC-Realme 7 ve Oppo A74 arasında kaldık hangisi daha iyi tam bilmiyorum, sen olsan hangisini alırdın sosyal medya ve uzun ömürlülük için?

Realme 7 alırdım hocam ama Realme 7 ile Realme 7 Pro arasındaki fark şu anda çok az bu yüzden Realme 7 Pro daha mantıklı.
Fiyat/Performans olarak bakarsak şu anda X3 NFC, Realme 7'den daha iyi bir seçenek.

Geri
Yukarı