3000-3500 TL telefon tavsiyesi

Vallahi benim de gönlüm M32'den yana ama OnePlus'un işlemcisi çok cazip geliyor karar veremedim.
Ekranı iyi diyorlar, geri kalan tek şey yazılım galiba daha önce kullandığım tüm cihazlar hiç Android güncellemesi almadı alışkın olduğum bir durum aslında :D

@Evil Belief @BERWAR son olarak OnePlus Nord N10 mu? Yoksa M32 mi?
Gönlüm M32'den yana ama işlemcisi şüphe ettiriyor, galiba N10'un işlemcisi çok daha iyi.
N10 işlemci olarak cezbedici gerçekten. Ancak IPS ekran olması, parmak izi okuyucusunun yanda değil de arkada olması, bildirim led’i/always on display özelliklerinin olmaması, Türkiye’de garanti durumunun biraz meçhul olması gibi dezavantajları var. İşlemci gücü bunlardan daha ağır basıyorsa N10, yoksa M32 derim :)

Armak izi okuyucusunun yanda değil de arkada olması, bildirim led’i/always on display özelliklerinin olmaması

Bunlar benim için önemli değil ama garanti işi sıkıntı, ne gibi bir sorun olabilir ki?
Eğer öyleyse çok daha ucuza yurt dışından alabilirim gibi her türlü garanti yok.
@Evil Belief @BERWAR o kadar uzun sürelik araştırma sonucu bir anlık gazla OnePlus aldım, aslında sabah Samsung M32 alacağımdan emin gibiydim ama ne olduysa bir anda hypelandım telefona.
Yardımlarınız için teşekkürler, iyi geceler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı