3000 TL civarına IPS veya VA 144Hz monitör önerisi

botstepz

Hectopat
Makaleler
1
Laptopa bağlanacak 3000 TL civarında, IPS veya VA panel, 144 Hz bir monitör arıyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Bütçe yükselirse gayet güzel seçim 2 aydır kullanıyorum.

Şuna bakılabilir.
Güzel monitör ancak sağdan soldan bir sürü şikayet duyuyorum ben. Hep farklı farklı bu monitörün sorunları ve şikayetleri bulunuyor kimisi ghosting kimisi ölü piksel bunlar dışında da bir sürü sorun yaşayanlar var. Ama kullanmadığım için bilemeyeceğim. Üstelik masa ayağı pek sağlam gibi durmuyor. Yuvarlak masa ayağı tercih etmem konu sahibine.

Bütçe yükselirse gayet güzel seçim 2 aydır kullanıyorum.

Güzel monitör ancak sağdan soldan bir sürü şikayet duyuyorum ben. Hep farklı farklı bu monitörün sorunları ve şikayetleri bulunuyor kimisi ghosting kimisi ölü piksel bunlar dışında da bir sürü sorun yaşayanlar var. Ama kullanmadığım için bilemeyeceğim. Üstelik masa ayağı pek sağlam gibi durmuyor. Yuvarlak masa ayağı tercih etmem konu sahibine.
CW Sorunu yaşıyor musunuz hocam?

CW sorunu var hocam.
Hayır yok. Bazı insanlar sağdan soldan duyup kullanmadığı halde sanki kendisi kullanıyormuş gibi marka kötülemek amacıyla yorumlar yapıyorlar. Kanıt desen kanıtları yok video istesen videoları yok. Ben Lenovo G24-20 23.8 monitörünü 2 aydır kullanmama rağmen bu sorunla karşılaşmadım. Videosunu ve kanıtını da atabilirim.

Hayır yok. Bazı insanlar sağdan soldan duyup kullanmadığı halde sanki kendisi kullanıyormuş gibi marka kötülemek amacıyla yorumlar yapıyorlar. Kanıt desen kanıtları yok video istesen videoları yok. Ben Lenovo G24-20 23.8 monitörünü 2 aydır kullanmama rağmen bu sorunla karşılaşmadım. Videosunu ve kanıtını da atabilirim.

Hocam her kullanıcı yaşayacak diye bir şey yok. Örnek olarak konu attım.

CW Sorunu yaşıyor musunuz hocam?
Yaşamıyorum videosunu da atabilirim PC'nin fan sesi dışında başka bir ses duymuyorum.

Hocam her kullanıcı yaşayacak diye bir şey yok. Örnek olarak konu attım.
Evet öyle ben yaşamadım. Garanti olması amacıyla kendi aldığım yerin linkini de atabilirim konu sahibine.

Geri
Yukarı