3000 TL Monitörsüz Sistem Toplama

serhatakyildiz

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Üniversite okuduğum için taşıma durumum var ve laptop düşünüyordum fakat taşıyabileceğime karar verdim.

Yıllarca gaming laptop kullandım MSI, Monster vs. o yüzden kasa ve kasa toplama konusunda çok bilgisizim. Bu konuda sağlam bilgisi olan arkadaşlardan ricam 3000TL'ye kadar bütçeli mümkünse ekran kartı "GTX 1060 6GB" olan hazır sistem veya toplama sistem toplamanız. Şimdiden yorumlarınız ve yardımlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üniversite okuduğum için taşıma durumum var ve laptop düşünüyordum fakat taşıyabileceğime karar verdim.

Yıllarca gaming laptop kullandım MSI, Monster vs. o yüzden kasa ve kasa toplama konusunda çok bilgisizim. Bu konuda sağlam bilgisi olan arkadaşlardan ricam 3000TL'ye kadar bütçeli mümkünse ekran kartı "GTX 1060 6GB" olan hazır sistem veya toplama sistem toplamanız. Şimdiden yorumlarınız ve yardımlarınız için teşekkür ederim.
upload_2017-5-25_22-36-49.png

Hocam öncelikle teşekkür ederim fakat sormak istediğim bir şey var. Sinerji de bu sistemi internet üzerinden alarak orada montaj yaptırma imkanımız var mı?

Bu şekilde sipariş edebilirsin. WİFİ' yi şunun gibi aparatlarla halledebilirsin: Tenda W311MI WiFi-N 150Mbps USB Adaptör

Bu arada anakarta BİOS update yapsınlar yoksa sistem çalışmaz.
Hocam teşekkür ederim. Bütçeme göre @NeuwiLe ile sizin önerdiğiniz sistemlerden bir tercih yapacağım. Ama RX580 daha performanslı diye biliyorum. Daha önce amd kullanmadığım için nvidia istemiştim, fakat herşeyin bir ilki vardır :)

@serhatakyildiz Ben teşekkür ederim ben sistemleri genellikle incehesap ve sinerjiden toplarım. İki site kullandım ondan istanbul içinde oturmuyorsanız sinerji toplamaz çünkü gerekli olan parçaların birkaçı incehesaptan ben size şöyle önereyim.
Technopat kurulum videolarını izleyerek kurman senin için bir deneyim olur. Ya da bileşenlerin hepsi geldiğinde bir Bilgisayar dükkanına git onlar uygun bir fiyata yardımcı olacaktır.

@serhatakyildiz Ben teşekkür ederim ben sistemleri genellikle incehesap ve sinerjiden toplarım. İki site kullandım ondan istanbul içinde oturmuyorsanız sinerji toplamaz çünkü gerekli olan parçaların birkaçı incehesaptan ben size şöyle önereyim.
Technopat kurulum videolarını izleyerek kurman senin için bir deneyim olur. Ya da bileşenlerin hepsi geldiğinde bir Bilgisayar dükkanına git onlar uygun bir fiyata yardımcı olacaktır.
Sinerji'de montajlama hizmet bedeli diye bir şey gördüm. Bu şehir dışı için geçerli değil sanırım?
Sistemi tek bir siteden toplamayı düşündüğüm için soruyorum hocam.

Bütçem yetersiz kalırsa önerdiğiniz sisteme RX570 koymayı planlıyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı