3000TL yarış bisikleti önerisi

Berrkay

Megapat
Süper Moderatör
Sosyal Tayfı
Makaleler
9
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: i3-10100F, 1660 Super, 8 GB RAM.
Laptop: i7-11800H, RTX 3070, 32 GB RAM.
Monitör: ASUS VG248QG
Arkadaşım için bakıyoruz. Parasını en iyi şekilde hak edecek, önerdiğiniz yarış bisikleti var mı? Teşekkürler.

0 mı? Yarış yapmayacaksa o fiyata cross-country daha iyi gider gibime geliyor.
İkinci el almanı öneririm bildiğin yarı fiyatına alıyorsun bisikleti ve sıkıntısı olmayan bir şey bulursan iyi olur.

BIANCHI TOURING 713 28″ 24V HD 2020, en iyi seçim olacaktır. Kuzenim 21 olan modeli kullanıyor ve oldukça memnun kendisi.

Ek olarak biraz daha para ekleyebilirseniz El Fuji marka bisikletlerine bakabilirsiniz.

@ardana Sıfır olması önceliğimiz, neden diye sorduğumda hız yapmak istiyorum dedi. Haksız sayılmaz :D Teşekkürler.

0 Mı? Yarış yapmayacaksa o fiyata cross-country daha iyi gider gibime geliyor.
İkinci el almanı öneririm bildiğin yarı fiyatına alıyorsun bisikleti ve sıkıntısı olmayan bir şey bulursan iyi olur.

Şehirde dağ bisikleti sürmek eziyet gibi olur. Bu yüzden dağ bisikleti önermek saçma olur. Eğer yarış bisikletinden vazgeçerse en mantıklısı şehir bisikleti olur. Dağ, taşta sürülmeyecekse dağ bisikleti almak saçmalık olur.
@k_e_v yarış bisikleti istemiş arkadaş. Yanlış öneri yapmadım ki.

Yanlış bilmiyorsam önerdiğiniz bisiklet şehir (tur) bisikleti. Yanlış biliyorsam özür dilerim.

Ben kuzenimden 21 modelini kullanmıştım. Şehir olarak geçse de bir yarış bisikleti hissiyatı var. Yarış alternatifi olarak El fuji önerdim zaten.

Lastikleri ince olduğundan biraz yarış bisikleti hissiyatı veriyor. Fakat tam olarak yarış bisikleti diyemeyiz. Vites setleri, dişlileri yol serisine ait değil sonuçta. Şehir bisikletleri rahatlığa önem verir. Yol bisikletleri de hıza.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@Berrkay bu videoyu izlerseniz aklınızda ne almak istediğiniz daha iyi oluşacaktır.

Geri
Yukarı