37 saat sonrası Cyberpunk 2077 incelemesi

Yazdıklarınıza baştan sona katılıyorum. İşlerimden dolayı tahminimce şubat ayında tekrar oynayacağım. O zamana kadar oyunun çok ilerlemiş olacağını ümit ediyorum.

Hemen hemen aynı düşünceleri paylaştığımızı görüyorum. Beğendiğin için sevindim. RTX nimetlerinden faydalanmak istemişsin de, çok bir fark yok arada. Ben zaten RTX teknolojisini gerekli bulmuyorum. RTX on/off testler var YouTube'da fakat arada büyük bir fark veya kalite anlamında büyük bir fark yok. Ben beğendim ve birkaç ay sonra oyun çok daha oynanabilir olunca bir daha oynarım büyük ihtimalle.
Aslında eksik yazdım. Bu oyunda RTX'i de ileri seviyeye taşırlar diye beklentim vardı. Büyük sorun mu bence kesinlikle değil.
Bu arada yakalandığım en ciddi hata cam kırarıp duvardan atlayayım derken en fazla 500m ileri attmıştı o kadar.
ahhahahha panam ile olan sahne sanırım. Bende de oldu o :D

Aslında eksik yazdım. Bu oyunda RTX'i de ileri seviyeye taşırlar diye beklentim vardı. Büyük sorun mu bence kesinlikle değil.

Ahhahahha panam ile olan sahne sanırım? Bende de oldu

Evet panam ile olan sahne cam a atea ettim kırıldığı belli olmuyordu içeri atlayım dedim sonra kendimi bos arazide buldum 5dk yürüdüm.

Geri
Yukarı