370.000 TL otomatik araba önerisi

300 Bin civarı bu kadar oluyor hocam 🙂 😉

Hahahah. Adam geçiyorsa değsin bari. 28 yaşındaki bir D segmenti gemi gibi arabayı bırakıp küçücücük bi 25 yaşındaki dedeyi almasının anlamı ne? 3 yaş için Alman devinden fransız ufaklığa mı geçecek? Arabayı en az 10 yaş gençleştirmeli ki geçtiğine değsin. Bak, arkadaşlar Linea önermiş 2012 model. Daha ne olsun? İlla geçilecekse Linea falan alsın yoksa geçmesine gerek yok.

Fiat sanırım çift kavrama şanzıman kullanıyor ve pek iyi değil tutulmuyor ustasıda yoktur. Onun haricinde gayet iyidir yinede alınır en mantıklısı o. Pazarlıkla dediğiniz paralara alınabilir.

Hahahah. Adam geçiyorsa değsin bari. 28 yaşındaki bir D segmenti gemi gibi arabayı bırakıp küçücücük bi 25 yaşındaki dedeyi almasının anlamı ne? 3 yaş için Alman devinden fransız ufaklığa mı geçecek? Arabayı en az 10 yaş gençleştirmeli ki geçtiğine değsin. Bak, arkadaşlar Linea önermiş 2012 model. Daha ne olsun? İlla geçilecekse Linea falan alsın yoksa geçmesine gerek yok.
Geçip geçmeyeceği onun tercihi 370K'lık bir bütçe belirtmiş ve bu bütçenin çok altında kendi önerimi yaptım. Ayrıca Linea'dan daha mantıklı Mondeo Gibi seçeneklerde var, Bu aracın yaş ve km farkını Linea'nın kronik sorunları, Malzeme kalitesi vb, kapatıyor zaten, Geçilecekse Linea'ya Geçsin demen aşşırı komiğime gitti 🤣

400 kağıt verip Passat'tan geçeceğin araç pek memnun etmez seni.
1.8T passat kullanmadınız sanırım. Parasına göre memnun edecek bir konforu,gidişi yok. 1.8T passat almaya gidip civic 1.6 alıp çıkmıştık.

Konu sahibi arkadaşa önerim otomatik japon arabaları. Sorun çıksa bile halletmesi kolay olur.

Geçip geçmeyeceği onun tercihi 370K'lık bir bütçe belirtmiş ve bu bütçenin çok altında kendi önerimi yaptım. Ayrıca Linea'dan daha mantıklı Mondeo Gibi seçeneklerde var, Bu aracın yaş ve km farkını Linea'nın kronik sorunları, Malzeme kalitesi vb, kapatıyor zaten, Geçilecekse Linea'ya Geçsin demen aşşırı komiğime gitti 🤣

Linea yerine mondeo öneriyorsun. Adam aldıktan sonra sövsün diye mi? 30 yaşındaki araba yerine 15 yaşındaki giriş seviyesi arabayı önerdim nesi yanlış? Bütçe yukarıda olsa Mondeo güzel bir tercih olabilir belki ama bu bütçede saçma sapan arabalar öneriyorsunuz. Hayır yani 97 Toros'tan Pejoya geçecek olsa amam bir nebze mantıklısınız da 97 Passat'tan neden Pejoya geçsin? Ayrıca 2012 model Skoda SuperB araca biniyor iç aksamdan heryerinden saçma sapan gıcırtı gucurtu geliyor. Araba gayet bakımlı kullanılmıyor bile. Uzun yola giderken veya Toros meşgulken kullanılıyor. Kapalı garajda yatıyor. Ona rağmen heryerinde ses var. Linea varsın plastik olsun. 30 yaşındaki arabaya tercih ederim.

Merhaba, 97 model Passat 1.8 t var elimde 345.000 de manuel. Ya satıp otomatik alacağım ya da takas edeceğim sorun çıkarmayacak ne önerirsiniz? (Tipi de düzgün olursa iyi olur sedan olursa daha iyi olur tosbağa gibi olanları sevmiyorum.)
Elindeki aracın makyajlı versiyonu olan Passat B5.5, Mazda 3 gibi araçlara bakılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı