4 ayda nitelikli lise kazanılır mı?

Hocam yani bu soru sayısına alıştırarak çıkın yoksa sıkılıp bırakabilirsiniz.

Hocam alışmışsınız benim demek istediğim dershanesiz falan çalışacağım deyip bir günde 200 soru çözüp diğer gün sıkılıp çözmemesi.

Hocam zaten ben 4 ay kala çalışmaya başlamadım arkadaşlar yanlış anlamışlar yanlış anlattığım için özür dilerim benim tek derdim neredeyse 1 ayımın çöpe atılması ve benim kaygılanmam bu yüzden size sordum ve bir arkadaşım bu zamanlarda çalışmaya başladı ve benden yardım istiyordu bende ona yardımcı olabilmek için bu konuyu açtım.

Merhaba arkadaşlar iyi günler. LGS'ye 130 gün gibi bir süre kaldı, bunu neredeyse herkes biliyor. Yani yaklaşık 4 ay gibi bir süre var. Bu 4 ayda nitelikli bir lise kazanılabilir mi yoksa her şey için geç mi kaldık? Bunu bir sizden bilmek istedim.
Umarım burayı okursun, kendimden örnek vereceğim.

4 ay boyunca okul-dershane çalışmıştım. Evde kitaplara el dahi sürmedim. Eylül-Ekim-Kasım-Aralık.
Kalan tüm sürede bilgisayar başından kalkmamıştım. Sınava gireceğim zaman bile...
Fen Lisesi kazandım.
"Kazanamazsın" diye saçmalayanlara kulak asma. Denedim, kazanılıyor :D

Umarım burayı okursun, kendimden örnek vereceğim.

4 ay boyunca okul-dershane çalışmıştım. Evde kitaplara el dahi sürmedim. Eylül-Ekim-Kasım-aralık.
Kalan tüm sürede bilgisayar başından kalkmamıştım. Sınava gireceğim zaman bile...
Fen lisesi kazandım.
"Kazanamazsın" diye saçmalayanlara kulak asma. Denedim, kazanılıyor :D

Teşekkürler yardımcı olduğun için arkadaşıma iyi bir umut oldu bu yorumun.

Hocam sıfırdan başlamayacaksın anladığım kadarıyla. Sadece bir ayın çöp olmuş. Hiç dert etme 4 ay o kadar da kısa değil. Bakma sen geç kaldın diyenlere. Zaten son 3 ay ders çalışmanı arttırman lazım.

Hocam sıfırdan başlamayacaksın anladığım kadarıyla. Sadece bir ayın çöp olmuş. Hiç dert etme 4 ay o kadar da kısa değil. Bakma sen geç kaldın diyenlere. Zaten son 3 ay ders çalışmanı arttırman lazım.

Hocam ben bir de fen lisesi olarak bakmıyorum olaya ben sosyal bilimler lisesi istiyorum tek kaygım kazanamamak.

Hocam ben bir de fen lisesi olarak bakmıyorum olaya ben sosyal bilimler lisesi istiyorum tek kaygım kazanamamak.
İster fen, ister meslek lisesine git. Çalışırsan yaparsın. Kaygılanmana gerek yok. Stres en büyük düşmandır. Ben de bir anadolu lisesine gitmek istiyorum bu arada.

Kişiye ve temelin bağlı. Ben ilk dönem salladım dersleri. İkinci donem hafif çalıştım. 1 ay kala büyükbabam vefat etti. 1 ayda yalan oldu. Hiç çalışmadım ekstra. 445 puan aldım. Temel önemli. Temelin sağlamsa 4 ay çalışarak iyi lise kazanabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı