4 milyon ile çalışmadan yaşanır mı?

Parayı döviz ve değerli madenler olarak "bile" faize yatırsan Türkiye bankasında olduğu sürece 4 milyon TL yavaş yavaş 4 milyondan aşağı değere inecektir. Yiyerek yaşamak daha mantıklı. 😄

Hocam yiyebilecek adam o parayı 1 ayda yer bitirir 1 ay sonra adam ne yapacak =D

Bir ömür boyu bu parayı enflasyona karşı koruyup döndürerek ya da değerlendirerek bir şekilde çalışmadan hiçbir şey yapmadan yaşanır mı?

Şimdi aylık faizi nereden baksan 80k yapıyor fakat tabii ki enflasyon gerçeği var görüşleriniz nelerdir?
Zaten evi olan milyoner artık belki faizle olur oda müslümansan sıkıntı yatırım yapsan patlama ihtimalin var.

Herhalde Türkçe dersine zamanında din hocası falan girdi ya da aklı sıra insanın asabını falan bozmak için yazıyon herhalde?

Ben yurt dışına mı çıkacağım dedim nerenizden uyduruyonuz la ya da seni bunu düşündüren ya da yaşatan ne oldu, ne yaşıyonuz siz ben anlamıyorum ki ya da kaç yaşındasınız.

Niye çıkayım yurt dışına cidden şaka gibi forum ya.

Kardeşim onu mu demek istedim? Nerenle okudun yazdığımı? yurt dışında her türlü yaşanır demek istedim ülkenin halini görmüyorsun herhalde seninde okuma problemin var galiba ben anlıyorum seni merak etme.

Bir ömür boyu bu parayı enflasyona karşı koruyup döndürerek ya da değerlendirerek bir şekilde çalışmadan hiçbir şey yapmadan yaşanır mı?

Şimdi aylık faizi nereden baksan 80k yapıyor fakat tabii ki enflasyon gerçeği var görüşleriniz nelerdir?
Her gün çay simit kombosunu yaparsanız neden olmasın.

Geri
Yukarı