4 senedir tanıdığım kıza yeni aşık oldum

Cracker18

Kilopat
Arkadaşlar merhaba. Konu çok uzun fakat uzatmadan kısa ve öz şekilde anlatmaya çalışacağım durumu. Şu anda 11. Sınıftayım önce onu söyleyim.

7. Sınıfta farklı bir ortaokula başladım. İlk gün sıradayken çoğu kişiyle tanıştım işte sonra arkama baktım işte o kız elimi sıkmıştı merhaba, hoş geldin diye o anda bitmiştim zaten. Neyse ortaokulda çok iyi arkadaştık aşırı samimiydik. Hep aynı sırada veya arkalı önlü oturduk o zamanlar sevgilisi vardı ama bayağı samimiydik. Hep ilgileniyordu benle çok hatırlamıyorum ama özetle bayağı samimiydik. 8. Sınıfta da öyleydik. 8. Sınıfın sonlarında kavga etmiştik en son ama nasıl olduğunu hatırlamıyorum. Liseye başladık. 9. Sınıfın 1. Döneminde aynı sınıfta değildik ben de zaten pek aşık olma durumu yoktu o zamanlarda. 2. Döneminde aynı sınıfa düştük ve yine arkalı önlü oturuyorduk. Kavga etmiştik en son ama yine konuşuyorduk normal şekilde eski arkadaştık sonuçta ama eskisi kadar samimi değil normal şekilde. Sonra 10'a başladım. Aynı okulda olduğumuzdan sık görüyordum. Aklıma girmeye başladı iyice unutamamaya başladım ve 10. Sınıfın yaz tatilinde aşık olmaya başladım hafiften. Şimdi 11'im malum 3. Gün bugün okulun. Şu anda aynı sınıfta değilim. Bölüm seçimi oldu o eşit ağırlık seçmiş bense sözelim. Tam çaprazımda her çıktığım da sınıftan onu görüyorum. Kızlara karşı utangacım, samimiydik önceden ama ben bu tür konularda utangacım. Şimdi pek konuşmuyoruz, direkt açılsam ne olur? Ne yapmalıyım? Umarım anlamışsınızdır durumu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu gibi durumlarda en kötü ne olabilir diyeceksin. En kötü reddedilirsin ve hayatına devam edersin. Dünyanın sonu değil yani.

Madem 4 yıldır tanıyorsun, işin daha kolay. Başarı oranını yükseltmek için önce aradaki köprüleri tekrar kur, hemen çat diye açılma evresine geçme. Yaşın da büyümüş, okul dışı etkinlik yapabilirsiniz. Baş başa zaman geçirmek ve zaman ayırmak ilişkilerde en önemli nokta.

Hadi hayırlı olsun:) Yeni bir aşık oldum konusu daha:) Dostum çok zor bir şey değil. Gideceksin yanına insan gibi açılacaksın anlatacaksın. Kabul ederse ne güzel. Hayır derse de hayırdır bunu bileceksin o kadar:) Uzatmanın ya da sündürmenin alemi yok. Zor bir şey değil kızlarla konuşmak yani.

Hadi hayırlı olsun:) Yeni bir aşık oldum konusu daha:) Dostum çok zor bir şey değil. Gideceksin yanına insan gibi açılacaksın anlatacaksın. Kabul ederse ne güzel. Hayır derse de hayırdır bunu bileceksin o kadar:) Uzatmanın ya da sündürmenin alemi yok. Zor bir şey değil kızlarla konuşmak yani.
Ya reddedilirse ne olacak?

Reddedilebilir. Gayet doğal bir durum. Kusura bakma diyecek veya teşekkür ederim anladım diyecek ve yoluna bakacak bu kadar basit yani:) En azından ne der acaba diye kafasında kurup platonik bir hale sokmayacak işi:)

Kardeş fazla tatava yapmaya gerek yok. Yapılması gereken şey gidip hislerini ona anlatman. Ya bir şey başlar ya başlamaz. Reddedilirse ne olacak diye bir şey yok bir şey olmayacak dünyanın sonu gelecek hali yok olmazsa olmaz Allah Allah ya.

Pentagon'da yaşayan arkadaş bu çocuk liseye gidiyor, evlilik teklifi yapmayacak sadece flört edecek. kafasına sıkmazlar diye düşünüyorum. :) Reddedilme riski olmayan şeye teklif denmez, tehdit denir. ;) Reddedilme riski olmadan bir ilişkiyi nasıl kurmayı hedefliyorsun.

Geri
Yukarı