40.200 TL'ye PS5 mi yoksa PC'mi almak mantıklı?

Konsol alırsan cebine bir 20000TL daha kalır ama konsolda oyun fiyatları çok pahalı onun için bence PC.

Oyunları zaten aldım ve 7 yıl psplus üyeliğim var hesabımda dolu zaten PC var PS hesabımı oyunlar ile doldurdum ama oynayamıyorum o yüzden soruyorum elimdeki bir laptop bir de masaüstü var laptop 1650'li masaüstü RTX 4070 Ti.

Oyunları zaten aldım ve 7 yıl psplus üyeliğim var hesabımda dolu zaten PC var PS hesabımı oyunlar ile doldurdum ama oynayamıyorum o yüzden soruyorum elimdeki bir laptop bir de masaüstü var laptop 1650'li masaüstü RTX 4070 Ti.
Zaten hem laptop hemde RTX 4070 Ti li bir masaüstü sisteminiz var ise, üstüne üstlük 7 yıllık bir plus üyeliğiniz ve PS oyunları ile dolu hesabınız var ise konuyu fantazi yapmak için mi açtınız merak ettim açıkcası ?

Arkadaşım en baştan söylesene şunu 4070 Ti'ın varmış PS5 al geç :)

Zaten hem laptop hem de RTX 4070 Ti'li bir masaüstü sisteminiz var ise, üstüne üstlük 7 yıllık bir Plus üyeliğiniz ve PS oyunları ile dolu hesabınız var ise konuyu fantezi yapmak için mi açtınız merak ettim açıkçası?

Hayır şimdi almak mantıklı mı özel oyunları oynamak istiyorum ama bir yandan bütçeyi zorlayıp 4090 ekran kartı da alabilirim.

Bizi birbirimizemi düşürmek istiyorsun hocam bu konu 10 sayfa daha uzar :)

Hayır şimdi almak mantıklı mı özel oyunları oynamak istiyorum ama bir yandan bütçeyi zorlayıp 4090 ekran kartı da alabilirim.

4090 bambaşka bir dünya hocam 4K 120 FPS oyun oynamak istiyorsanız alın :)

Geri
Yukarı