40.200 TL'ye PS5 mi yoksa PC'mi almak mantıklı?

Özet geçelim o zaman PS5 mi alayım yoksa 4090 mı özel oyunları oynamak istiyorum bir yandan ama bir yandanda 4090 mantıklı geliyor.

Bana kalırsa PS5 aşırı güçsüz bir cihaz sadece oyunlar için alınmaz sırf hava atmak için alan var bomboş bir cihaz 4090 alın 6-7 yıl kullanın.

Hayır şimdi almak mantıklı mı özel oyunları oynamak istiyorum ama bir yandan bütçeyi zorlayıp 4090 ekran kartı da alabilirim.
4090 bence fazla. 4k oyun oynamak istiyorsanız toplanabilir, tabi 4K bir monitörünüz veya tv niz var ise. Halihazırda 4070 Ti sisteminiz var iken , ben olsam PS5 alırdım. Zaten PS5 Aldığınızda bütçenizden elinize para kalacak. İlerde yine PC için upgrade yapabilirsiniz.

Bende PC var PS5 almayı planlıyorum
Ama bence PC almak daha mantıklı cogu pahalı oyunu maalesef Torrent'ten ındırıp oynadım oyun fiyatları da ucuz psplus gıbı derdın yok Türkçe yamaları modları da kurmakta özgürsün
Ama PS5 performansını PC de almak ıstıyor ısen dediğin gibi güzel bir PC almak lazım PS5 17 bin lira şu an bu performansı 25 TL'lık PC'den alırsın.

Kişisel tercih denebilir. PS oyunları da yavaş yavaş bilgisayara çıkmaya başladı. PS'nin eski muhabbeti yok gibi ve bilgisayar ile her işinizi görebilirsiniz. Hangisinde daha rahat edecekseniz onu satın alın derim de PS oyunları da fazla pahalı, bunu da unutmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı