4000 TL'ye kadar klavye önerisi

Deluxe 3300 normalde.
Attığın model tkl ve kalitesiz cherry mx switch içeriyor.

Faren ne ise klavyende o olmalı derim çünkü RGB ışıkları ayarlayınca ton farkı oluyor ve ekstradan bir üçüncü parti program çalıştırman gerekebiliyor. Apex 5 öneririm, elimden geçti ama ben red switch ciyim Apex 7 kullanıyorum. :)

300 lira artarsa bunu alsın.
Deluxe NX'in Scope RX'den daha ucuz olması gerekiyor.
Ben kendim şuan asus rog strix scope rx kullanıyorum deluxe nx'e göre tek eksisi bilek desteği ve switch farkı rx de baya kaliteli bir switch.Rog mu Tuf mu konusunda Rog serisinin daha kaliteli olduğunu düşünüyorum.En basiti rog 100 milyon basma veren kendi switchlerini kullanıyor çoğu modelinde tufda ki switch ise 50 milyon ömürlü.

@SadeceYiğit komik bir şey varsa bizde gülelim xpg summerone da kullanılan kronik çınlama sesine sahip cherry mxli tkl klavye önermişsin diğer önerdiğinde tuf serisinden güncel olmayan bir klavye.

Faren ne ise klavyende o olmalı derim çünkü RGB ışıkları ayarlayınca ton farkı oluyor ve ekstradan bir üçüncü parti program çalıştırman gerekebiliyor. Apex 5 öneririm, elimden geçti ama ben red Switch'ciyim Apex 7 kullanıyorum. :)

Bir arkadaşımız yüksek gecikme süresinin olduğunu söylemiş 24mslerde oyunlarda gecikme sorunu yaşadın mı?

Ben kendim şu an ASUS ROG STRIX Scope RX kullanıyorum Deluxe Nx'e göre tek eksisi bilek desteği ve Switch farkı RX de bayağı kaliteli bir Switch. ROG mu TUF mu konusunda ROG serisinin daha kaliteli olduğunu düşünüyorum. En basiti ROG 100 milyon basma veren kendi Switch'lerini kullanıyor çoğu modelinde TUF'daki Switch ise 50 milyon ömürlü.

@SadeceYiğit komik bir şey varsa bizde gülelim XPG summerone da kullanılan kronik çınlama sesine sahip Cherry mxli TKL klavye önermişsin diğer önerdiğinde TUF serisinden güncel olmayan bir klavye.

Kullandığın klavyenin linkini atabilir misin?

ASUS ROG Strix Scope RX RED Switch IP57 Su Geçirmez Ve Toza Dayanıklı Türkçe Optik Mekanik Gaming Klavye - Gaming.Gen.TR bu olabilir mi acaba?

Bir arkadaşımız yüksek gecikme süresinin olduğunu söylemiş 24mslerde oyunlarda gecikme sorunu yaşadın mı?

Kullandığın klavyenin linkini atabilir misin?

ASUS ROG Strix Scope RX RED Switch IP57 Su Geçirmez Ve Toza Dayanıklı Türkçe Optik Mekanik Gaming Klavye - Gaming.Gen.TR bu olabilir mi acaba?
Evet bunu kullanıyorum 1 aydır memnunum.
IMG_4136.jpeg
IMG_4144.jpeg

Kablosu örgülü değil sanırım bir kablo görünüyor fakat klavyenin mi tam anlayamadım kalın bir kablosu var diye gördüm hatta neredeyse PSU'ya giden güç kablosu kadar kalın kablonun uzunluğu ne kadar acaba?

Kesinlikle yaşamadım, ne Apex 5 ne de 7, fazlasıyla memnunum.

Anladım görüntü olarak güzel klavyeler fakat Apex 5'in tuş basım ömürü 20 milyon bir oyuncu klavyesi için bu sayı bence düşük ayrıca fiyat olarak 3 bin TL'nin üzerinde bütçemin altında bir fiyat fakat tuş basım ömürü 20 milyon olması bana az geldi en azından 50 milyon olabilirdi bence.

Kablosu örgülü değil sanırım bir kablo görünüyor fakat klavyenin mi tam anlayamadım kalın bir kablosu var diye gördüm hatta neredeyse PSU'ya giden güç kablosu kadar kalın kablonun uzunluğu ne kadar acaba?

Anladım görüntü olarak güzel klavyeler fakat Apex 5'in tuş basım ömürü 20 milyon bir oyuncu klavyesi için bu sayı bence düşük ayrıca fiyat olarak 3 bin TL'nin üzerinde bütçemin altında bir fiyat fakat tuş basım ömürü 20 milyon olması bana az geldi en azından 50 milyon olabilirdi bence.
Örgülü değil lakin kalın bir kablosu var uzunluğu iyi bende ölçü olarak bilmiyorum.2E1E1F07-13EC-4FCD-BAAB-BA0C86D156F5.jpeg

Örgülü değil lakin kalın bir kablosu var uzunluğu iyi bende ölçü olarak bilmiyorum.Eki Görüntüle 2128026

Anladım tuş basım ömürü 100 milyon değil mi bir kaynakta 100 milyon gördüm fakat pek de güvenli bir kaynak değil gibi emin olmak istedim.

Bir de burada attığınız link ile şu an kullandığınız aynı değil galiba burada bir yanlışlık olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı