Elektronik 4060 - i5 12400F sistem 15.999 TL!

Hocam zarar sayılmaz bunda PSU ve kasa daha iyi ama sizde 32 GB RAM ve 1TB SSD daha iyi hatta bence sizinki daha iyi ben 13.000e bunun çok altında bir sistem almıştım daha yeni.

Hocam parçalari tam hatirlamiyorum YouTube PC hocasi goat V2 yazinca videonun açıklamasinda yaziyor.

Alınır, 1500 farkla anakart B660 yapılabilir. Onun haricinde DDR4 için en F/P sistem. alınır mı diye düşünene kadar stoku da biter hocam :D
Hocam ben aldım anakartı değişmedim sonradan ekran kartı değişirsem onuda değişirim.Vatan çalışanlarının haberi yoktu ben gittiğimde vatanda sistemi bekledim adamlar sonradan haberdar oldu ve ürün satımını durdurup kendileri aldılar.Allahtan ben aldım sonradan gelenlere yok dediler tepki göstersemde nafile onlar alamadı.

Hocam ben aldım anakartı değişmedim sonradan ekran kartı değişirsem onu da değişirim. Vatan çalışanlarının haberi yoktu ben gittiğimde vatan da sistemi bekledim adamlar sonradan haberdar oldu ve ürün satımını durdurup kendileri aldılar. Allah'tan ben aldım sonradan gelenlere yok dediler tepki göstersemde nafile onlar alamadı.

Olsun siz gerekeni yapmışsınız.

Yılın sistemi, satıcı Vatan Bilgisayar.

1703865864173.png

Biraz zam gelmiş.

Geri
Yukarı