Elektronik 4060 - i5 12400F sistem 15.999 TL!

Yılın sistemi, satıcı Vatan Bilgisayar.

Sadece mağazadan alınabiliyor diye anladım. Yani mağazada biterse muhtemelen stok yenilemesi yapmayacaklardır özetlen kısa süreli fırsata benziyor.

4060 Ti ve 7500F sistem alacaktım 27000 liraya ancak bu gözüme çok iyi gözüktü. Arada da 11000 lira fark var. Anakartını ya da SSD'yi değiştirmeye gerek var mıdır? Bu şekilde olduğu gibi alınır mı? Ya da 11000 lira farkı verip 4060 Ti almak mı daha mantıklı acaba?

SSD 1 TB yap anakartıda ASUS Prime B660M-A yapıp al.

Alınır, 1500 farkla anakart B660 yapılabilir. Onun haricinde DDR4 için en F/P sistem. alınır mı diye düşünene kadar stoku da biter hocam :D
Anakartı B660 yapıyorum hocam. İşlemciyi de 13400F yapmama gerek var mıdır ? Aradaki fiyat farkına değer mi ? SSD değişimi yapmayı düşünmüyorum sonrasında kendim alıp takarım diye düşündüm.

Aslında durum değişik değil, adam akrabasıyla arkadaşıyla gidip alıyor ben bizzat şahit oldum. Aynı galericiler gibi adam dıdısının dıdısını sıraya yazdırmış araba için.

Onlara bile kalmayabilir, uyanık çalışanlar stoka düşmeden arkadaşlarını ayarlamış olabilirler.

Geri
Yukarı