450TL'ye klavye ve mouse tavsiyesi

Bütçe
450
Gamepower klavye atan arkadaşlara kızgın atan olmuş. Bu bütçede mekanik, sessiz üstüne birde fiyata dahil mouse var. Ne bekliyorsunuz SteelSeries mi atsın adam?
Steelseries atsın demedik zaten. Neden Gamepower? Daha iyi ve kronik sorunsuz ürünler varken neden kronik sorunlu Gamepower önermek?

Tamam, 300 TL bandına kadar yahut 350 olsun bir Outemu Red Switch kaliteli marka klavye bul üstüne 140 TL Clutch GM11'e göre daha iyi Mouse bulup bana atarsan bu yorumunu kabul edeceğim. Gamepower Calypso modeli güncellendi ve içinde Optical Switch bulunmakta GM11 de bu fiyatta çok iyi. Haberin olsun marka bağımlısı.
Ben mi marka bağımlısıyım? Şaka gibi gerçekten. Eskimeyecek ve uzun süreli götürecek bir şey istiyorsa bazı şeylerden kısması gerekiyor.

Steelseries atsın demedik zaten. Neden Gamepower? Daha iyi ve kronik sorunsuz ürünler varken neden kronik sorunlu Gamepower önermek?
Ne gibi bir kronik sorunu varmış açıklar mısın ? Kullanmadığım ürün olsa susarım ama ben bu ürünleri 1 yıldır sorunsuzca kullanıyorum, hala ilk günkü gibiler. Sizler marka takıntısı yapmış insanlarsınız, objektif bakmayı beceremiyorsunuz.

Ne gibi bir kronik sorunu varmış açıklar mısın ? Kullanmadığım ürün olsa susarım ama ben bu ürünleri 1 yıldır sorunsuzca kullanıyorum, hala ilk günkü gibiler. Sizler marka takıntısı yapmış insanlarsınız, objektif bakmayı beceremiyorsunuz.
Sizde sorun çıkarmadı diye sorunsuz olmuyor. Tanıdıklarım ve çevremde dahil hepsi sorun yaşadı bu üründe. Aç interneti bak, bu kadar zor olmamalı.

Kullandığınız üründe sorun olmaması ürünün kronik sorunlu olmadığı anlamına gelmez.

Ne gibi bir kronik sorunu varmış açıklar mısın? Kullanmadığım ürün olsa susarım ama ben bu ürünleri 1 yıldır sorunsuzca kullanıyorum, hala ilk günkü gibiler. Sizler marka takıntısı yapmış insanlarsınız, objektif bakmayı beceremiyorsunuz.

2 arkadaşım Gamepower Ogre satın aldı. 1 arkadaşımınki sorunlu gelirken diğer arkadaşımınki 1 yıldır onunla ve hala sorunsuz. Şansa bağlı Gamepower klavyeler, sıkıntı çekmeyenler memnun ama sıkıntı çeken insanlar da fazlasıyla var.

Ben mi marka bağımlısıyım? Şaka gibi gerçekten. Eskimeyecek ve uzun süreli götürecek bir şey istiyorsa bazı şeylerden kısması gerekiyor.
Arkadaşım bak ben Gamepower, Rampage, James Donkey, Gamebooster markası hayranı falan değilim fiyatına göre 1500 TL klavye modellerine göre daha iyi de demedim. Bu fiyatta kronik olmayan, özellikleri iyi olan her model gayette önerilir. Türkiye şartlarında yaşıyoruz, kaliteli bir Red Switch klavye ve iyi bir mouse Bundle 450 TL bulmak imkansız.

Geri
Yukarı