4K TV alırken LG mi yoksa Samsung mu tercih edilmeli?

Peki bu iki ürünün özelliklerini karşılaştırdığımızda hangisi daha üstün? Ben renklerin daha doğal ve net olmasını seviyorum görüntüde. Her ne kadar OLED kadar olmasa da hangi ürün bana bunu daha iyi sunabilir? Ses kalitesininde iyi olmasını isterim çok fazla film izlediğim için. Ayrıca cihazın arayüzünün gerçek manada akıcı olmasını istiyorum. Takılma, bekleme, çökme gibi saçmalıkları asla görmek istemem o kadar para bayılıp. @nwc00 sizden rica bu iki cihazın özelliklerine detaylı bir bakıp beni yönlendirmeniz. Sizden gelecek yanıtı bekliyorum.

Hocam iki ürün de guzel. 85 serisinden itibaren Neo QLED diye geciyor. Samsung QLED TV'lerin LG QNED'den daha iyi goruntu sundugunu dusunuyorum. Kalite konusundan bilemeyecegim bazi arkadaşlar LG daha kaliteli demis ama bilemiyorum ikisi de lider markalar. Dogal renk sevdiginiz icin QNED sizi tatmin etmez 81 serisinde Mac yayini izlemistim renkler aşırı belirgin ve cok yapaydi dogallik konusunda Neo QLED daha iyi zaten bakinca anlasilir. Dogallik konusunda en iyisi aslinda OLED ama ikisi arasinda Neo QLED. Ses kalitesine gelirsek artik televizyonlara koyulan ses sistemleri gayet guzel, tatmin etmez ise ek soundbar alabilirsiniz sonradan cok para vermenize gerek yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı