5 para etmeyecek ürünlere servet ödemek

Her millet ister ama olmayınca olmuyor hocam. Maalesef dünya para denen kağıt parçasından ibaret.
Ben istemem. Havadan milyarder olacağıma bileğimin hakkıyla bir mühendis olarak milyoner olmaya paha biçemem. Her türlü eğitim kaynağı el altında şu foruma girebilecsk sistemin varsa atom bombası yapmayı bile öğrenirsin. Öyle bir çağdayız yani. Ya sadece yatayım garanti bir sağlam asgari ücret olsun işsizlik de olmasın ooooh mis. Böyleleri beni kapitalist yaptı. Çünkü başkaları bunları sağarken tokatlarken hiç uğruna akan içi boş emeği ben de kullanmak istiyorum.

Ben istemem. Havadan milyarder olacağıma bileğimin hakkıyla bir mühendis olarak milyoner olmaya paha biçemem. Her türlü eğitim kaynağı el altında şu foruma girebilecsk sistemin varsa atom bombası yapmayı bile öğrenirsin. Öyle bir çağdayız yani. Ya sadece yatayım garanti bir sağlam asgari ücret olsun işsizlik de olmasın ooooh mis. Böyleleri beni kapitalist yaptı. Çünkü başkaları bunları sağarken tokatlarken hiç uğruna akan içi boş emeği ben de kullanmak istiyorum.
Haklısınız ama Arap milletinin yapabileceği çok birşey yok. Ellerinde yoğun bir şekilde değerli petrol var. Yakın zaman önce Suudi Arabistan bana göre rezervlerinin azalması sonucu veya petrolun geçici bir kaynak olması nedeniyle 500 milyar dolarlık Neom projesini başlatma kararı aldılar ve bu projenin 2030'da tamamlanıp dünyanın tek robot şehri planına çalışmaya başladırlar. Yani kısacası bazen oturarak iyi hayat yaşamak ileride çok daha iyi hayatlara çevrilebileceğini gösteriyor.

Mühendis ve milyoner aynı cümlede kullanılmamalı (Elektrik-elektronik mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim) .

Kaç tane milyoner mühendis var ? Özellikle ülkemizde ,bütün eğitimini Türkiye'de tamamlamış ve Türkiye'de çalışmış kaç tane milyoner mühendis var ?
Neden kullanılmamalı? İşsiz kalacağını sende biliyorsun. Artık Türkiye'de mühendisler girişim işine bile girmeye başladı.
Öyle valla ,ekstradan yazılım dili öğrenmeye çalışıyorum alanımda iş ulamassam diye .

Kaç tane milyoner mühendis var ? Özellikle ülkemizde ,bütün eğitimini Türkiye'de tamamlamış ve Türkiye'de çalışmış kaç tane milyoner mühendis var ?
Milyoner demek her zaman parası çok olana denmez zaten. Mühendisler yurtdışında aynı Elon Musk gibi girişim yaparak milyoner olurlar. Bu yüzden Türkiye'de mühendislik okuman dünyada yapacağın en kötü hata olacaktır.

Milyoner demek her zaman parası çok olana denmez zaten. Mühendisler yurtdışında aynı Elon Musk gibi girişim yaparak milyoner olurlar. Bu yüzden Türkiye'de mühendislik okuman dünyada yapacağın en kötü hata olacaktır.
İş işten geçti ,2.sınıfım 3'e geçecem hayırlısıyla bu saaten sonra bölüm de değiştiremem.

Havadan milyarder olmaktan daha mı zor?
Örnek; akakce com 35 tane mühendis çalıştırıyor geliri 35 milyon. Ankara teknokent içi böyle şirket dolu. Şu anda ülkemiz bilişim alanında 10 kat iş güc kazansa sektör 10 kat büyür. Dünyada bütçenin %8i bizde sadece %1i bu sekötöre harcanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı