%50 burslu psikoloji vs öğretmenlik

Jukac

Hectopat
YKS 2022 sonucum:

1658129762328.png

%50 burslu psikoloji yazmayı düşünüyorum. Sözel sıralamadan direkt devlette öğretmenlik de yazabilirim. Onun dışında çizgi film ve animasyon, halka ilişkiler de ilgimi çekiyor. Saydığım her şey hoşuma giden bölümler. Sizce ne yapmalıyım? Kafam çok karışık. Sayısaldan %50 burslu fizyoterapist ve diyetisyenlik de geliyormuş arkadaşımın dediği kadarıyla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öğretmenliklerin ataması ortada hocam, önermiyorum. Dört seneye ne olacağını bilemiyorum ama herkes sırtımı devlete yaslayayım mantığında baktığı için dört sene sonra da çok değişen bir şey olacağını açıkçası sanmıyorum.

Öğretmenliklerin ataması ortada hocam, önermiyorum. Dört seneye ne olacağını bilemiyorum ama herkes sırtımı devlete yaslayayım mantığında baktığı için dört sene sonra da çok değişen bir şey olacağını açıkçası sanmıyorum.
Peki hocam diğer bölümler hakkında ne diyorsunuz? Şu an en yakın olduğum psikoloji.

Gitmek istediğin bölümleri belirtir misin? Fikir sahibi olduğum bölümlerse yardımcı olmak isterim.
  • Psikoloji (%50 Burslu)
  • Dijital Oyun Tasarımı (%50 Burslu)
  • Yönetim Bilişim Sistemleri (%50 Burslu)
  • Çizgi Film ve Animasyon
  • Halkla İlişkiler ve Reklamcılık
  • Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
  • Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (%50 Burslu)
  • Beslenme ve Diyetetik (%50 Burslu)
Özel ilgim olanları sarıya boyadım ama yazdığım bütün bölümlere ilgim var, hepsiyle gelecekte uğraşmak isterim. Biliyorum liste biraz karışık ama gerçekten ilgilendiklerim bunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı