%50 burslu psikoloji vs öğretmenlik

YKS 2022 sonucum:

Eki Görüntüle 1454860

%50 burslu psikoloji yazmayı düşünüyorum. Sözel sıralamadan direkt devlette öğretmenlik de yazabilirim. Onun dışında çizgi film ve animasyon, halka ilişkiler de ilgimi çekiyor. Saydığım her şey hoşuma giden bölümler. Sizce ne yapmalıyım? Kafam çok karışık. Sayısaldan %50 burslu fizyoterapist ve diyetisyenlik de geliyormuş arkadaşımın dediği kadarıyla.
PDR ve Psikoloji yazma. Fizyoterapist ve Diyetisyenlik yazma. Sınıf öğretmenliği yazabilirsin veya okul öncesi. Kendim sağlık bölümü olduğu için , ablamdan dolayı PDR veya Psikoloji bölümlerinde mezun olduktan sonraki olaylara vakıfım. Bu yüzden tavsiyem budur.

PDR ve Psikoloji yazma. Fizyoterapist ve Diyetisyenlik yazma. Sınıf öğretmenliği yazabilirsin veya okul öncesi. Kendim sağlık bölümü olduğu için , ablamdan dolayı PDR veya Psikoloji bölümlerinde mezun olduktan sonraki olaylara vakıfım. Bu yüzden tavsiyem budur.
Anladım hocam. Biraz daha bilgi verebilir misiniz? Ne gibi sıkıntılar yaşadı?

Sınıf öğretmenliği
Sınıf öğretmenliğinin de ataması yavaştan sıkıntıya giriyor da @Akif hocamı etiketleyeyim. Müsait olduğunda cevaplar, sınıf öğretmeni kendisi.

Hocalarım bu ne, okul öncesine 7500 kontenjan açmışlar. :D

Bu kapsamda en fazla atama yapılacak ilk 5 branş sırasıyla 7 bin 503 kontenjanla okul öncesi öğretmenliği, 2 bin 223 kontenjanla sınıf öğretmenliği, 1.250 kontenjanla özel eğitim öğretmenliği, 1.218 kontenjanla din kültürü ve ahlâk bilgisi ve 1.004 kontenjanla ilköğretim matematik öğretmenliği oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı