5000 TL akıllı saat önerisi

5k bütçe ile akıllı saat arıyorum, yuvarlak olması, Spotify desteği olması ve ekranda mesaj-resim görüntülemesi yeterli. Android cihazla kullanılacak, 0 olmalı.
Hocam marka tercihi var mı? Samsung, Xiaomi, Apple vb.

Peki aralarından en iyisi hangisi olur? Bir de bunların App Gallery var mı?
Hocam bana kalırsa watch 6 daha iyi o paraya ama bütün özelliklere erişmek için Samsung cihaz gerekiyor. Pil noltasında biraz üzebilir. Onun dışında watch 6 daha iyidir. Birde watch 6 da kordon vs. olarak özelleştirme seçeneği daha çok. Hangisini alırsanız alın memnun kalırsınız.

Watch 6

Hocam bana kalırsa Watch 6 daha iyi o paraya ama bütün özelliklere erişmek için Samsung cihaz gerekiyor. Pil noltasında biraz üzebilir. Onun dışında Watch 6 daha iyidir. Bir de Watch 6 da kordon vs. olarak özelleştirme seçeneği daha çok. Hangisini alırsanız alın memnun kalırsınız.

Watch 6

İnanır mısın ne bende ne de evde başkasında Samsung telefon var.
GT2 çok hoşuma gitti, GT3 alsam o kordondan bulup takabilir miyim?

İnanır mısın ne bende ne de evde başkasında Samsung telefon var.
GT2 çok hoşuma gitti, GT3 alsam o kordondan bulup takabilir miyim?
Hocam bu bahsettiğim özellikler EKG gibi özellikler, kullanmayacaksanız sorun olmaz. GT 3 için kesin garanti veremiyorum. Bulamama ihtimaliniz olabilir.

Hocam bu bahsettiğim özellikler EKG gibi özellikler, kullanmayacaksanız sorun olmaz. GT 3 için kesin garanti veremiyorum. Bulamama ihtimaliniz olabilir.

Açıkçası ürün alıyorsam tüm özelliklerinden yararlanmak isterim. Bakalım duruma göre ya GT3'ya Watch 6 alırım gibi. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı