5000 TL telefon tavsiyesi

Samsung Galaxy S20 FE vs iPhone 11 hangisi daha iyi?

Aradaki fiyat farkı oldukça fazla.
Bütçeniz yeterse 12 mini öneririm iPhone 11'den donanımsal olarak çok daha iyi.

iPhone 11 ve S20 FE'yi karşılaştıracak olursak;

iPhone 11 işlemci yönünden daha iyi.
Ekran yönünden S20 FE fark atıyor.
Batarya yönünden çok fazla fark olmaz ama S20 FE daha iyi.
Malzeme kalitesi yönünden iPhone 11 daha iyi.

Kamera yönünde pek bilgili olmasamda iPhone 11 daha iyi diye biliyorum.

Temel farklar bunlar, bana soracak olursanız aradaki fiyat farkını vermeye değmez.
12 mini olsa olurdu ama.

Mi note 10 kullanıyorum. Kamerası ve bataryası çok iyi. Performansı da oldukça iyi ama daha iyi rakipleri var ancak kamera ve batarya için fiyatına göre çok fazla dişli rakibi yok.

Mi Note 10 kullanıyorum. Kamerası ve bataryası çok iyi. Performansı da oldukça iyi ama daha iyi rakipleri var ancak kamera ve batarya için fiyatına göre çok fazla dişli rakibi yok.

Cihaz eski + olarak performansı çok daha az S20 FE SD modelden.

Ya bence arkadaş troll zaten tartışmaya değmez o yüzden :/

Mi note 10 kullanıyorum. Kamerası ve bataryası çok iyi. Performansı da oldukça iyi ama daha iyi rakipleri var ancak kamera ve batarya için fiyatına göre çok fazla dişli rakibi yok.
Xiaomi'nin en büyük açığı MIUI, sorunlar düzeltildiğinde Apple ve Samsung gibi köklü teknoloji devlerine bile tehdit oluşturacaktır.

Xiaomi'nin en büyük açığı MIUI, sorunlar düzeltildiğinde Apple ve Samsung gibi köklü teknoloji devlerine bile tehdit oluşturacaktır.

Oluşturmayı geç.
Bir optimize falan etmeyi başarsa orta ve düşük segment e taht kuracak Xiaomi.
Mi 10t Pro, mi 11t Pro tarzı cihazlar ilede Samsung'u bayağı bayağı kanser eder.

Oluşturmayı geç.
Bir optimize falan etmeyi başarsa orta ve düşük segment e taht kuracak Xiaomi.
Mi 10t Pro, mi 11t Pro tarzı cihazlar ilede Samsung'u bayağı bayağı kanser eder.
Kesinlikle, Xiaomi Samsung'a göre çok daha yeni kurulmuş olmasına rağmen inanılmaz bir başarı yakaladı.
Tamam diyeyim hocam o zaman :D

Ama yani birden 5Kdan 7.2K'lık bir cihaza geçiş yapmanız bayağı şüphe uyandırdı.
Bir de konunun başında iPhone olmasın demiştiniz :D

Bana mesaj kasmaya çalışıyor gibi geldi :D

Yeni konular

Geri
Yukarı