5500 TL'ye Huawei Mate 20 Pro alınır mı?

Huawei ne olacağı belli değil o yüzden Samsung S10 almak daha iyi bir tercih olur işlemci performansı olarakta önde bir telefon kamera gibi özellikler benzer.

Huawei Mate 20 Pro alıcaksanız buradan alabilirsiniz daha ucuz

Recep abi de Mate 20 Pro kullanıyordu sanırım. Mate 10 Pro'dan geçmişti diye hatırlıyorum. Yani böyle bir forumun yöneticisi bile kullanıyorsa telefonda sıkıntı olacağını sanmıyorum ki gayet yeterli cihaz. Sadece fiyatına göre işlemcisinin performansı düşük ki Huawei'nin en yüksek işlemcisi de o.

Recep abi de Mate 20 Pro kullanıyordu sanırım. Mate 10 Pro'dan geçmişti diye hatırlıyorum. Yani böyle bir forumun yöneticisi bile kullanıyorsa telefonda sıkıntı olacağını sanmıyorum ki gayet yeterli cihaz. Sadece fiyatına göre işlemcisinin performansı düşük ki Huawei'nin en yüksek işlemcisi de o.
Google sorunu var hala kesin bir şey yok evet Android Q alıcak diyorlar ama sonra ne olacağı belli değil yoksa iyi bir telefon.

Mate 20 Pro 5000 TL alınabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı