7200 TL'ye Huawei Mate 20 Pro alınır mı?

Arkadaşlar son olarak bu telefona kasko yapmak gerekli mi? Kuzenimin arkadaşı yap yap o kadar para vermişsin elbet lazım olur demiş. Yalnız kasko firmaları garanti dışı bırakıyor gibi şeyler okumuş tam emin değil.

8 Plus iyi tercih olmuş arkadaşın için.

Sırf Iphone markasini öveceğim diye de saçma sapan göndermelerde bulunma. Amiral gemisi Android modellerinin hiçbirinin malzeme kalitesi sorunu, Android eski hantal Android değil. Ekran yanığı her telefon modelinde çıkan sorun değil. Ekran yanığı X modelinde de görülebiliyor nadir de olsa. Garanti konusuna gelirsek Apple bu noktada Android markalarından daha iyi, tuş bozuk oldu diye de sıfır telefon vermezler o kadar abartmayın. Garantisi de bir zahmet iyi olsun 10 bin TL fiyatina telefon satiyor.
23 aylık 6s telefonum kilit tuşu bozulduğu için 0 telefonla değiştirildi.
Bahsettiğin amiral gemisi ( ne saçma bir terimse) telefonlardan 3 tane kullanıp en iyi ihtimalle iki yıl kullanıp çöpe attım( gerçekten çöpe attım kullanılacak bir tarafı kalmamışlardı.)

İster fanboy de ister başka bir şey. Ben iki tip telefondan da kullandım. Samsung, LG, HTC. Hemde o yıl çıkardıkları üst modelden. Yani sizin deyiminizle amiral gemisi. Bu android telefonların ömrü 6 aydır. 6. aydan sonra performans günden güne düşmeye başlar. Iphone alıp rahatladım. Aldığım ilk gün performansı nasılsa hala aynı kullanıyorum. Bu zamana kadar müzik yüklenmiyor resim silinmiyor safsatalarıyla neden kullanmaktan mahrum ettim kendimi diye kızıyorum.

Bahsettiğin amiral gemisi ( ne saçma bir terimse) telefonlardan 3 tane kullanıp en iyi ihtimalle iki yıl kullanıp çöpe attım( gerçekten çöpe attım kullanılacak bir tarafı kalmamışlardı.)

İster fanboy de ister başka bir şey. Ben iki tip telefondan da kullandım. Samsung, LG, HTC. Hemde o yıl çıkardıkları üst modelden. Yani sizin deyiminizle amiral gemisi. Bu android telefonların ömrü 6 aydır. 6. aydan sonra performans günden güne düşmeye başlar. Iphone alıp rahatladım. Aldığım ilk gün performansı nasılsa hala aynı kullanıyorum. Bu zamana kadar müzik yüklenmiyor resim silinmiyor safsatalarıyla neden kullanmaktan mahrum ettim kendimi diye kızıyorum.
Adam haklı.

Hoparlörden ses az geliyor diye garantisi 2 gün geçen telefonumu değiştirdiler benim de. Müşteri memnuniyeti içinmiş. Parayı veren kaliteli hizmeti alır.

8 Plus alarak güzel bi’ tercih yapmışsınız. İnstagrammer olacaksa Android almaması gerekir zaten, video çekip hikaye attığında mobese görüntüsü gibi çıkıyor çünkü.

Android'in performansı 6 aydır diyen birinin zerre alakasi yoktur bu kadar bu safsataya inan kişininde ondan zerre farki yoktur. Fanboysun demekte haksız olmadığım ortaya çıktı.

Fahiş fiyatlara telefon satıyor bir zahmet garantisi iyi olsun sanki babasının hayrına yapiyor. Garanti konusunda Apple Android markalarindan iyi.

Android'in performansı 6 aydır diyen Apple fanlarina laf atmaya hiç gerek yok, 11 bin TL Iphone alın siz ne de olsa Apple.

İyi ki iPhone 8 Plus aldırmışsın, ben de kullanıyorum kamera çok önemli değil benim için fakat gayet kaliteli ve güzel çekiyor. Güle güle kullansın. Alalı 1 yıl oldu performansı ilk gün gibi bataryayı iyi kullansın performansı düşüyor galiba zamanla.

Android'in performansı 6 aydır diyen birinin zerre alakasi yoktur bu kadar bu safsataya inan kişininde ondan zerre farki yoktur. Fanboysun demekte haksız olmadığım ortaya çıktı.

Fahiş fiyatlara telefon satıyor bir zahmet garantisi iyi olsun sanki babasının hayrına yapiyor. Garanti konusunda Apple Android markalarindan iyi.

Android'in performansı 6 aydır diyen Apple fanlarina laf atmaya hiç gerek yok, 11 bin TL Iphone alın siz ne de olsa Apple.
Hocam boşver şunu hangi kafayla yazıyor belli değil.

Arkadaşlar konu kapatılabilir bence gereksiz uzayacak. İkinizin de haklı olduğu yerler var. Örneğin giriş seviye Android telefonlar berbat. Örneğin Vestel Venüs E3 falan. Apple tarafında ise 8 Plus'a kadar her şey güzel bence ama gerisi şu an için kötü.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı