5500 TL'ye Huawei Mate 20 Pro alınır mı?

Arkadaşlar mate 20 pro aldım. İyi ki bunu almışım hem kamera olsun hem hız olsun çok senkronize çalışan bir telefon tek sıkıntı ımeı numaralarına göre 9.1 geliyormuş o yüzden bekliyoruz. 9.1 geldikten sonrada 30x gelecek kameraya ve sistem daha hızlı çalışacak. Pil olarak da memnunum iyi götürüyor tabi 24 saat oyuna dağ dayanmaz orası ayrı bir şey... Aklında sorusu olan mate 20 pro ile sorabilir?

Arkadaşlar mate 20 pro aldım. İyi ki bunu almışım hem kamera olsun hem hız olsun çok senkronize çalışan bir telefon tek sıkıntı ımeı numaralarına göre 9.1 geliyormuş o yüzden bekliyoruz. 9.1 geldikten sonrada 30x gelecek kameraya ve sistem daha hızlı çalışacak. Pil olarak da memnunum iyi götürüyor tabi 24 saat oyuna dağ dayanmaz orası ayrı bir şey... Aklında sorusu olan mate 20 pro ile sorabilir?
Ben s9 plus tercih ederdim onun yerine, çoğu yönden önde 🙂

Lensleri çabuk yıpranıyor, virüs kapması daha kolay oluyor aynı android olmasına rağmen ve telefonları donuyor belli süre sonra...
Lensler dışında diğerleri androidin sorunlari aldiğın telefonda android. Lensler konusunda katılmıyorum dediğim gibi s8 kullananlar hala memnun ilk günkü gibi. Tabi sizin çabuk dediğiniz süre 5 veya 6 seneyse olabilir.

Hocam öncelikle güzel tercih yapmışsınız bende mate 20 pro ve xiaomi mi 9 arasındayım samsung hiç düşğnmeyin bile sadece kağıt üstünde mükemmel bir telefon s9 plus ve note 9 kullandım ikisininde oyun,batarya, ekran kalitesi olsun mate 20 prodan çok çok aşşağıda s10 seriside çok kişilerle konuştum genel olarak ya kamerasında ya ekranında ya oyun performansında genelde sorun yaşıyan çok oluyor sonra 10 günlük cihaz elinizde kalıyor çünkü biliyorsınuz ki servisi tam bir fiyasko sadece dolandırıcılık yapmayı biliyorlar ondan dolayı güzel tercih yapmışsınız

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı