5500 TL'ye satılan iPhone 13 replika olabilir mi?

PentaGhostOffix

Decapat
Daha fazla  
Değerli forum sakinleri sizlere bir konu danışmak istiyorum. Letgo üzerinde 5.500 TL'ye iPhone 13 satan ve bu telefonun replika olmadığını sadece tek bir hat üzerine kayıt yaptırılabildiği için ve bu hat dışında kullanılamadığı için alan kişinin bir daha satamayacağını belirten birine denk geldim. Bu konu hakkında bilgisi olanların konu hakkında yorum yapması mümkün müdür acaba? Bu bir dolandırıcılık mıdır sizce? Letgo olunca yüz yüze dolandıramayacağını telefonun replika olmadığını düşünüyorum açıkçası.

Kolay yoldan dolandırılmak için iyi bir fırsat. Böyle bir şey için 5.500 liranızı çöpe atabilecekseniz kaçırmayın derim.

Şuan 11 bile 10-12 bin bandın da satılırken 13 ün 5500 tl olabileceğine inanıyorsan hiç durma al :)

%100 dolandırıcılık. 5500 TL nizi çöpe atmak için en iyi seçenek. En azından iPhone aldığınızı düşünüyorsunuz.

Replika değildir çalıntıdır muhtemelen. Replika olsa yüzyüze satmaz ya da 40+ yaş aşağısına satmak için uğraşmaz.

Artık insanlarımızın kimsenin bir şeyi yarı fiyatına karşılıksız satmayacağına ikna olması gerek. Kim size niye bir şeyi yarı fiyatına versin, babasının oğlu musunuz ?

Geri
Yukarı