5600 XT sistem oyunlardaki görüntü bozuklukları ve pikseller

PanzerTR

Megapat
Makaleler
20
GTA 5 uzaktaki nesneler piksel hatta yakındakilerde piksel geliyor. Artik foroğraf atamayacağım çünkü o kadar kaliteli bir fotoğraf makinem yok şöyle anlatayım bir nesne bayağı piksel piksel bunlar. Çok küçük pikseller ama inanilmaz göze çarpiyor oyun ayarlarim Full anisotropic filtering 16X'de distance scaling de Full.
Ekran kartı: AMD TUF 3 RX 5600 XT.
İşlemci: AMD Ryzen 3600X.
Anakart: ASUS B450M Dragon.
Monitör: AOC 24G2U.

" < > " Bu tuşları bilgisayar açıkkan ekranda bir görüntü yokken basınca Display portu mu seçicek size mahçup oldum biraz çünkü bu konudaki bilgilerim zayıf bile denemez.

Hayır mesela benim monitörün altında tek tuş var sağa sola oynuyor monitörünüzün marka modelini yazıp inceleme videolarını araştırabilirsiniz.

Hayır mesela benim monitörün altında tek tuş var sağa sola oynuyor monitörünüzün marka modelini yazıp inceleme videolarını araştırabilirsiniz.
Çok bilindik bir model 24G2U illaki bulurum aklıma başka bir soru takıldı galiba ek bir forum açacağım kutudan çıkan (Monitörün kutusu) CD yi yüklemeli miydim CD girişim yok ama internetten bulamlı mıyım acaba ?

Hayır gerek yok ben yüklemeden kullanabiliyorum.Youtube'da monitörünüzü yazıp inceleme videolarını izlerseniz görebilirsiniz çoğu ayrıntıyı.

Buradaki Video'dan menüyü açmayı ve işlevlerini öğrenebilirsiniz. Açmayı ve kullanmayı öğrendikten sonra karıştırarak bulabilirsiniz tüm özellikleri.

Menüyü biliyorum zaten ama menüden Display Port'a geçiş yapıldığını sanmıyorum.

Buradaki Video'dan menüyü açmayı ve işlevlerini öğrenebilirsiniz. Açmayı ve kullanmayı öğrendikten sonra karıştırarak bulabilirsiniz tüm özellikleri.

Maalesef sorunumu çözmedi DP kullanmaya devam edeceğim HDMI'dan daha avantajlı ama sorunumu çözmedi :(

Geri
Yukarı