5600XT WattMan çökmesi

BloondyTK

Hectopat
Makaleler
1
Bir aylık sistemimde XFX RX 5600XT ekran kartımda oyuna girdiğim zaman ilk 2dk içinde oluyor, genellikle siyah ekran donma uzun süre reset atmadığı için kendim kapatıp açıyorum. WattMan ayarları sıfırlandı diye bildirim geliyor. Bazen olabiliyor bazen olmayabiliyor.

Clock: 1750MHz.
Voltaj stock: 990.
UV voltajım: 930.

Manuel fan ayarlı kullanıyorum ısınmasın diye, benim ne yapmam gerekli? Bazen beni çıldırtıyor, günde bir defa bile olsa başıma geliyor. Yazılımsal sorun mu yoksa kart mı sorunlu?

Dosya Ekleri

• IMG-20201108-WA0019.jpeg
    IMG-20201108-WA0019.jpeg
    122,2 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimalle İncehesap'tan aldığınızı tahmin ediyorum, kartı geri gönderin. Kartın aynısı bende de var, ben de her gün WattMan yediğim için garantiye gönderdim değişimini yaptılar. Benim tahminim bu kartların hatalı üretildiği yönünde.
Değişimden sonra varmı bi sıkıntı?
Ve direk kabul ettilermi değişimi nasıl bir süreç yaşadın anlatırsan sevinirim dostum.

Değişimden sonra var mı bir sıkıntı?
Ve direk kabul ettiler mi değişimi nasıl bir süreç yaşadın anlatırsan sevinirim dostum.

Değişimden sonra hiç sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar. Onların müşteri temsilcileriyle konuştum, onlara göndermemi istediler gönderdim büyük ihtimalle test vs. yapıp yeni kart gönderdiler. Kartı gönderdikten 15-20 gün sonra tarafıma ulaştı.

Değişimden sonra hiç sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar. Onların müşteri temsilcileriyle konuştum, onlara göndermemi istediler gönderdim büyük ihtimalle test vs. yapıp yeni kart gönderdiler. Kartı gönderdikten 15-20 gün sonra tarafıma ulaştı.
Kesin donanimsal olmayadabilir ddu ile kaldirip son çıkan yazılımı kurucam hızlı başlatı kaldırıcam kademe kademe voltajı stock haline yaklaştırıcam baktım ki olmuyor en son çare yollarım garantiye.

Geri
Yukarı