6.000 TL'ye İ7 9. nesil sisteme GPU vs PS4

• Konuyu başlatan AIroe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 460
Para düdüğü çalar hocam. Arkadaşın bütçesine göre önerdim. Ray Tracing özelliği ile 6600, 3060'a bariz farkla öne geçiyor.

Sana o yorumu yazarken 4 adet ayrı video izledim onların ortalaması ile yazdım ve 6600XT kullanan yakın arkadaşlarım da var 2. elde 3060 4500TL'ye alınıyor daha iyi kart daha ucuz kullandığın ürün diye başka kartın hakkını yemeyin bende 3060'ın geçtiği oyunu söyleyip 6600XT'den daha iyi demeyi bilirim.

Oyunların hangi GPU üreticisi ile çalıştığına da dikkat edin Ubisoft AMD tarafında olduğu için daha çok FPS verir AMD kartlarda.

Sana o yorumu yazarken 4 adet ayrı video izledim onların ortalaması ile yazdım ve 6600XT kullanan yakın arkadaşlarım da var 2. elde 3060 4500TL'ye alınıyor daha iyi kart daha ucuz kullandığın ürün diye başka kartın hakkını yemeyin bende 3060'ın geçtiği oyunu söyleyip 6600XT'den daha iyi demeyi bilirim.
Ben onu söylemiyorum. Arkadaşım fiyata göre 6600 güzel. Ray Tracing performansında bazı oyunlarda öne geçiyor, tüm demiyorum bazıları. Arkadaşın bütçesine göre de RX6600 önerdim. Fiyat anlamında temiz kart isterse RX6600 uygun görebilir.

Ayrıca videoların hangi işlemciler ile hangi oyunda test edildiğine dikkat edin derim, değişiklilik gösteriyor.

tüm tavsiye ve cevaplarınız için teşekkürler , okuduğum üzere 3050 vs RX6600 dönmüş yukarıda . İkisinide araştırıp mantıklı kararı vermeye çalışacağım , tekrar teşekkürler <3

Yeni konular

Geri
Yukarı