6 Ay düzenli antrenman yapmak vücutta belirgin değişimlere sebep olur mu?

Syfe

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, 1 ay once spor yapmaya başladım haftada 4-5 gun salondayim hocanin verdigi fullbody antrenmanlarini yapiyorum ve olabildigince kalori acigi olusturmaya calisiyorum. 178 boy, 76 kiloyum. Vucut hatlarimin belli olmasi yeterli aman aman bir vucut istemiyorum. 6 ay duzenli sporla vucudumda degisim olur mu, teşekkürler.

Kişiden kişiye değişir ama 3. aydan sonra değişim fark edilmeye başlar. Protein ağırlıklı besleme ile kaslarınızı daha iyi besleyerek 6 ay sonunda gözle görülür fark olacaktır.

Merhaba, 1 ay once spor yapmaya başladım haftada 4-5 gun salondayim hocanin verdigi fullbody antrenmanlarini yapiyorum ve olabildigince kalori acigi olusturmaya calisiyorum. 178 boy, 76 kiloyum. Vucut hatlarimin belli olmasi yeterli aman aman bir vucut istemiyorum. 6 ay duzenli sporla vucudumda degisim olur mu, teşekkürler.
Kesinlikle olur, 170 boyum 73 kiloydum 3 aylık üyelik almıştım yazın 2 ay gidebildim ona rağmen vücudumda köpek gibi değişiklik oldu eğer ki zihin kas bağlantısını iyi kurarsaniz 3 ay bile yeterli beslemeniz falan da cok onemli proteini guzel alacaksın ama hayvan gibi de doymayacaksin kalori acigi icin onu kendin bulman lazım

Kesinlikle olur, 170 boyum 73 kiloydum 3 aylık üyelik almıştım yazın 2 ay gidebildim ona rağmen vücudumda köpek gibi değişiklik oldu eğer ki zihin kas bağlantısını iyi kurarsaniz 3 ay bile yeterli beslemeniz falan da cok onemli proteini guzel alacaksın ama hayvan gibi de doymayacaksin kalori acigi icin onu kendin bulman lazım
Demeyi unutmusum 73 kilodan 63 e düştüm ve güzel bir kas oranı kazandım

Demeyi unutmusum 73 kilodan 63'e düştüm ve güzel bir kas oranı kazandım

Cok teşekkür ederim, gunluk protein ihtiyacimi nerelerden karsilayabilirim. Siz spor yaparken hangi ogunlerle besleniyordunuz yardimci olursan sevinirim.

Merhaba sporun ilk 6 ve 12 ayı içerisinde düzenli antrenman yapıp antrenmanlarınızı sert tutarsanız değişmeler olur ben sadece ev yemekleri ile 1 yılda gayet güzel bir vücut değişikleri yaptım ama bu 1 yıldan sonra yemek işini biraz düzene sokmanız gerekmekte.

Cok teşekkür ederim, gunluk protein ihtiyacimi nerelerden karsilayabilirim. Siz spor yaparken hangi ogunlerle besleniyordunuz yardimci olursan sevinirim.
Kankam sabahlari sekmez ya 2 3 yumurta yada 100 gr civarı yulaf süt ile birlestirip dolapta 30 dakka bekletirsen yumusar diger ogunler kafana göre tavuk olur et olur bulabilirsen 😆ne güzel olmadi yumurta yiyebilirsin ful ama ekmek şeker hic tuketme tuz da bir öğünde cok az kullanmalisin hic kullanmazsan daha kotu cunku vucut az da olsa tuza ihtiyac duyar

Yeni konular

Geri
Yukarı